200 bindeydim 350 binlik cagdas turk lehvesi yazdim gelmedi nasil bir adaletsizlik bu

200 bindeydim 350 binlik cagdas turk lehvesi yazdim gelmedi nasil bir adaletsizlik bu

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• fen edebiyatlarda çok aşırı oynama olduğu için kaç bin kişi açıkta kaldı ek yerleştirmede 2 yıllık yazmanızı tavsiye ederim önlisans programlarında bayaa kontenjan kalmış .

0|0
    0|0
    • Hangi bölmlr msla

• İs imkanı var mı

• dil öğrenirsen çok mükemmel meblalarda para kazanırsın.

Erkekler Ne Diyor 9

• ek tercihlerde gidersin sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce de ben yaşadım. Balıkesir gibi üniversitenin iktisat bölümünü yazmıştım. Gelmesi kesindi. Ama nedense gelmedi. Artık biz mi koşulları vardı da dikkat etmedim bilmiyorum. Neyse başka bir üniversite geldi de oraya gittim. Bir yıl daha beklemek istememiştim. Beklesem daha iyi olabilirdi belki de. Ama bu yaşadığımı yalnız olmadığımı öğrenmiş oldum bugün.

0|0
    0|0
    • Ne gsl senin baska yer tutms benim hic tutmadı

• İkinci yerleştirmeler var. Ayrıca bu kez daha dikkatli olursunuz tercihlerinizde.

• Trafik levhası yaz daha çok para var

0|0
    0|0
  • OSYM sana bir gıcıklık yanlışık yapmadıysa puanı artmıştır demek ki

0|0
    0|0
  • Adalet was here

0|0
    0|0
  • Formasyon karistirdi ortaligi

0|0
    0|0
    • Evt geçn sene hrkes girdi bu sene giremedi

• aynen haklısın bir sene calıs sonra böyle g.t gibi kal

sistemn mna koyum diyesi cosuyor insanın

0|0
    0|0
  • Olmayınca olmuyor. o yüzden sınava felan girmiyorum sülalem raad ne okucam.

0|0
    0|0
  • yerleştirme önceliklerine dikkat edicektin dün forumdada böyle bir vukaat oldu cocuk 300 puanla 220 lik fakülteleri yazdı açıkta kaldı.Prosedürlere dikkat et

0|0
    0|0
    • Nsl yapmam gerekiyodu bari ek tercih cksa

• klavuzda en sağda yerleştirme öncelikleri yazar mesela benim 1. tercihimde 12 2 D 93 yazıyodu 12 son yerleşenin mezun olduğu yıl demek 2 teknik lise demek 1 anadolu teknik D demek metep dışından gelen. 93 te doğum tarihi böyle bişey yazıyosa orda yerleştirme önceliği garanti vardır ve bunların yan tarafında 2,12,512 gibi rakamlar olur bunlarda ince prosedürlerdir bunlarada takılmış olabilirsin dikkat edin azıcık bunlara emekler hep boşa gidiyo

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...