22 yasından sonra üni gidebilirmiyim ?

22 yasındayım sosyoloji 4 sınıfıfa geçtim tekrardan öss girmeye karar verdim . Tarih okumak istiyorum acaba puanlar cokmu yüksek dün bakdım da 360 civarı istedigim bölümün puanları yanlıs bakmadıysam tabiisi

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• yaa bak yaş meselesini de düşün. bizim bölüm de Allahdan adamlar:D var ordan idare ediyorum. geç başladım ben de bıraktım okulu senin gibi.. 23 yaşındayım 4e geçtim daha

0|0
    0|0
    • benim 2 ci ünim olcak işte hayalimdi tarih okumak salak gibi okuyamadk. napabilirim ben

• kesinlikle

• cooook teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• işsiz olcan

0|0
    0|0
  • sosyoloji nasıl bir bölüm benimde bu sene arkadasım kazandı okunması gereken bir bölüm mü ?

0|0
    0|0
  • Sakil

0|0
    0|0
  • bizim sınıftaki herkes o yaşta 2ye geçtim

0|0
    0|0
    • bi sorun olmaz diyosun

• bende tarih delisiyim ama mağlum Türkiye boşuna okumamak için yazmamıstım . en düşük kaç puan bilmiyorum ki İstanbul istiyorsan 380 bir kere yapman lazım galiba

• bende şöle bişi var harbi adam akıllı calıssam varya yapabilirim ama karı kız peeşinde koşmakdan . bu duruma geldim ama artık yok

Erkekler Ne Diyor 5

• 26 yaşından sonra gidenler var kaldıki sennn

0|0
    0|0
  • yok be ne 360 ı 300 290 la bile var tarih

0|0
    0|0
  • iç mimarlık okuyorum bir ablamız vardı sınıfta evli ve hemşireydi sonra hamile olunca okulu dondurdu geri gelmedi ne oldu bilmiyorum :)şu anda adem abimiz var yaşı 30 vardır :)

0|0
    0|0
  • askerliğini yapmış 26-27 yaşında amcalar vardı bizim dönemimizde :) (2008)

0|0
    0|0
    • kanka benimde okul biticek seneye . kısa dönem gitcem

• hayırlı olsun. kısa dönem candır 5 ay önce bitirdim bende ksd olarak. 5 ay çabuk geçer deme ama moralini bozayım içindeyken geçmiyor ama bitince harbi ne ara bitti lan diyosun :)

• Elbette.

0|0
    0|0
Yükleniyor...