Gazi Üni. Hakkında Kötü Şeyler Söyleniyor.Ne Kadarı Doğru Sizce?

Gazi Üniversitesi Bilgisaar Öğr. Kazandım. Eğitim Fakültesi ve Gazi hakkında kötü şeyler söyleniyor internette. Uzun saçlılar, küpeli erkekler sürekli uyarılıp dayak yiyormuş. Kampüsü çok kötü durumdaymış. Yaz okulu yokmuş vs vs. Siz neler biliyorsunuz? Gazinin ortamı nasıl?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Gazi'de okuyorum.Ana kampüsteyim ve okulun kampüsüde çok güzel.İlk gittiğimde bu küpe olayını bende duymuştum.Normalde küpe takmama rağmen 1 ay küpeyle dolaştım okulda kimsede birşey demedi.Yani o dediklerin bir 10 yıl öncesinde varmış.Şimdi öyle birşey kalmadı.

1|0
    0|0
    • Eğitim Fakültesinde mi okuyorsun? Orada olaylar daha fazla deniyor..

• Eğitimde değilim.Ana kampüsteyim eğitimde bir olay olsa bizde duyardık.O sağcılar falanda kalmadı artık birkaç kişi kendi çapında takılıyor.Kimseye birşey de diyemiyorlar.Eskiden hocaların desteğini alırlarmış şimdi hocalar öğrencilere siyaset hakkında birşey demiyorlar.

• Teşekkür ederim. Çok yardımı oldu.

Erkekler Ne Diyor 4

• BAĞ VE ŞARAPÇILIK BÖLÜMÜ-PORTO-AKŞAMCI BURSU kazandım

0|0
    1|0
  • Öffff nerde o delikanlılar keşke dövseler ama öyle bişey yoktur merak etme

anladığım kadarıyla sendede bir dinsizlik veya eşcinsellik var heralde aptal

0|0
    1|0
    • Sensin aptal. Gerizeklı. Adam gibi cevap vermeyeceksen git. Bir bayanla konuşmayı bilmiyorsun herhalde. Öküz.

• Hadi canım bay bay kendi pisliğinde boğul. Sizin gibi insanlar ne dinden ne imandan nede ülkeden anlar.

• vay be i*neyi savunmadık diye dinsiz olduk :D hay koçum benim :D

• sağın solun lafını takma

0|0
    0|0
  • ewt benm lisedeki pc hocam birşey öğretmiyorlar hocaların burunları bir karış havada diyordu benden oradan biliyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...