Can Bonama'yla ilgili sorduğum soru neden kaldırıldı?

Yönetimi soruma davet ediyorum, neyin ayrımcılığı bu? can bonama'yla ilgili sorduğum soru kaldırılmış hemde açıklaması yapılmadan(mail adresimede herhangi bir açıklama gelmemiş)

benim sorduğum sorular(aşk kaç bedendir,bişey eksik peki hayatınızda ne eksik,eski sevgili ya ks de olursa,sizce hangi üçlü daha iyidir,maskeli baloya hangi kılıkta gidersiniz vb) sorularım sitede tekrarlanırken ve ben bunlarla ilgili tekrarlanmış şikayeti yaparken o sorular kalkmadı.benim sorum ne sebeple kaldırıldı gerçekten merak içindeyim.

bu ayrım nedendir?ve böyle ayrıma uğrayan arkadaşlarıda soruma beklerim..

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu akşam napıyosunuz,daha uyumadınızmı,neden uyumadınız,hangi takımlısınız,nerelisiniz gibi 444 defa sorulmuş soruyu sorman gerekirdi kaldırılmaması için.bi sayfaya bakıyosun her sorudan 2 tane var neredeyse ama tık yok.benimde bir sorum 6 ay önce sorulmuş diye kaldırıldı banada açıklama yapılmadı sorduğumdada ayıbımı yakalamış edasıyla link atıyor.aynı soru sorulduğunda haber ver kaldır ama daima kaldır.sen göremiyosan 40 tane mod tayin ettin onlar kaldırsın

1|1
    0|0
    • bundan sonra oyle sormak lazım hatta konuya esmer kızmı sarısın kızmı dıye baslayım.o 40 tane modun 40ı işini doğru yapmıyorkı zaten gayet guzel şekılde kuur dahi edebilen modlarımız var.

• *küfür

Erkekler Ne Diyor 10

• Sorun kaldırılmadı, sorundan hemen önce aynı konuda sorulan soru ile birleştirildi. Soruna gelen yanıtları buradan takip edebilirsin:

link

1|1
    1|3
    • hmm benım sordugum soruları tekrarlayanların sorusu bırlestırılmıyor ama benımle..neye gore bu?

• Biraz argo olcak ama, Tek Kelime, Kimin şeyi kimin bilmem neresinde belli degil bu sitede, bence böyle şeyleri pek sorun etme, belirli bir gruba çıkara hizmet eden heryer çökmeye mahkumdur.

Eleştiriyi kabullenmekte Asalettir sanırım. Sevgi ve Saygı ile.

1|0
    0|0
  • link

link

memnuyitsizlik had safhaya çıkmasına rağmen sessiz kalıyorlar, can sıkıcı bir durum tabi.

İki gündür mesajıma cevap bekliyorum, ama bir yanıt yok, okunduğunu görebiliyorum ses yok. Tarafsızlıklarını iddia etmekle,ya da aşırı nezaket içeren mesajlar atsalarda onlarda bende durumun farkındayız.Bu durumda karakter çözümü yapan ben değilim

1|0
    0|0
    • sessizliklerını bozarlar ınsallah

• benim yaptığım güncelleme, kendi kafasına göre yorum yapan birisine battığı için kaldırılıyor, Ks ye mesaj atıyorum cevap yok, ama aynı soru içinde aynı üslupla yorum yapan üyenin yorumları inatla bekliyor, açıkçası kendilerine duyulan güveni ve saygıyı yokediyorlar.

• kalmadıkı zaten güven ve saygı,ne yonetıcılerden bıze ne bızden yonetıcılere.bakalım soruya ne zaman teşrif edıcekler

• Birleştirme yapmışlardır. Son dönemde Bonomo ile ilgili hatırladığım birkaç soru var. Silinmiş olsa uyarı mesajı gelirdi.

0|0
    0|0
  • O konuda bende site yönetimine karşı olumsuz düşünüyorum.Biraz gerçekçi düşünecek olursak sorun bizde.Benim düşüncem; Site sahiplerine burada olmak için para vermiyoruz sonuçta, isteyen siteyi terk edebilir.Site biraz daha kalabalıklaşınca işin para etrafında döndüğünü anladık.Sonuçta daha samimi ve saygılı bir ortam olması tercihimizdi.Ama site yönetiminin sahip olduğu bu sitede en etkili protesto üyeliği iptal etmek ve dışarıdan propaganda yapmaktır.

1|0
    0|0
    • haklısınız,kımse bızı burda zorunlu sekılde tutmuyor fakat 600 uye varsa(misal)bunun yarısı şıkayetcıyse,düzenlemeler gelsın dıye gıtmek gerekmıyor yoksa zaten burda herkes keyi duruyor.ama sorulara ve sorunlara cevap almadan gıtmek(kaldıki burdayken bıle cevap alamıyoruz)işin kolayına kaçmaktır.kolaya kaçmayıda şahsen pek sevmem.

• Ne yapmamızı önerirsin?

• bu dertten müzdarip arkadaslar zaten tek tek yazmaya başladılar.ben sizden bısey beklemıyorum ben bu dertten müzdarip arkadaslarıda ogrenmek+yapılan ayrımcılıkla ılgılı yonetımden cevap almak ıçın bu soruyu sordum.

• ayrım yapıldığını görmedim olacağınıda düşünmüyorum

1|0
    1|0
    • pekı bu neyın nesı buyur yorum yapabılırsın

• birincisi bir üyenin 4 ten fazla küfürlü konuşmasına rağmen hala bu sitede duruyorsa o üyeye karşı ayrıcalık vardır ben bunu çok yaşadım hala burda barınabiliyorlar.ikincisi din konusunda alaycı sözler havada uçuşuyor ben şikayet ediyorum hala yapılan yok..bir kaç kişi korunmaya devam ediyor.bu ayrımcılık değil de nedir de hele?

• ayrımcılık,artık ne tür yalakalıklar donuyor bılınmez ama ayrımcılık.benımde alıntı soru dıye kaldırılan sorum var tamam bunu anlarım ama burda facedekı cumlelerı alıp soru halıne getırenler var kaldıkı küfür edenler var.neye gore kıme gore kaldırılıp/kaldırılmıyor bu sorular.bunun cevabını arıyoruz

• başka derdinmii kalmadı

1|0
    1|1
  • hepimiz billyy iz.

1|0
    1|1
  • can bonomo da kimmiş ya.kim olduğu belli değil pat diye gittiler onu seçtiler.nedir bunun sanat alanında varmı bir geçmişi?açıklayabilcek olan biri yazsın ben bu adamı daha 2-3 gün önce gördüm

0|0
    0|0
  • hesabım -> ayarlar -> üyeliği iptal et

2|0
    2|2
    • mesajlar-kızlarsoruyor-sorum neden kaldırıldı?

sorular-soru sor cevap ver-yönetımı soruma davet edıyorum-cevap verme!

• yuka

• Gizli Kullanıcı'ya bakma sen. O zaten bunu "gizli" yazar ancak.

Kızlar Ne Diyor 4

• sanalın oligarşisini de ilk defa bu sitede görüyorum zaten..bizim bir taraflarımız yırtıldı bu tür olaylardan dolayı ama inan tınlayan yok...

1|1
    0|0
    • tınlamalarını umut edıyorum suraya ıkı kuur yazsaydım damlarlardı dırekt

• aynen öyle..moderatörü ağzını bozar , kendisi lakayt kalır..oh ne güzel iş.

• kebap dünyası valla

• Bütün sorularım kaldırılabilir . Çok önemsemiyorum siteyi...

1|0
    0|0
  • Sana yazdigim cevap diger soruya gecmis ayrica. Ben de görünce cok sasirdim :-))

1|0
    0|0
  • Sen haklısın. Yönetime mesaj yazdın mı peki bununla ilgili?

0|0
    0|0
Yükleniyor...