Evleneceğiniz kişinin ev hanımı olmasını ister miydiniz? değilse de hangi meslek ?

ev hanımı olan bir eş ister miydiniz :) çalışan istiyorsanız da hangi meslek grubundakiler olabilir ? kızlarda erkekler için yanıt verebilir :) ev erkeği olmayacağını için hangi melsek grubu olsun diyebilirler. mini ankette mevcut :)))

• Asker / polis / güvenlik görevlisi / itfaiyeci
    11% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Doktor / hemşire
    33% (3)50% (2)38% (5)Oy Ver
  • Öğretmen
    44% (4)50% (2)46% (6)Oy Ver
  • Savcı / hakim / avukat
    12% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Aşçı / pasteneci / esnaf vs vs vs
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
pasteneci demişim :( çok pardon

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sorumluklarını yerine getirebilecek ve hem evliliğini, hem eşini, hem de kendini ihmal etmeyecekse, herhangi bir meslek grubundan olabilir. Ama eğer zorlanacak ve altından kalmayacaksa, ev hanımı olmasını tercih ederim.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• çalışmasını isterim ama hangi işte çalışacağı önemli değil. insan çalışınca iş arkadaşları ve tanıdıklları artar, sosyal çevre edinir. bir şeyler başardığını, bir işe yaradığını hissedip mutlu olur. bütün gün evde oturursa sıkıntıdan patlar. çalışması kendini psikolojik bakımdan iyi hissetmesi için önemli. yoksa işin maddiyatında değilim.

1|0
    0|0
    • niye ev ,işi yapar turşu kurar reçel yapar çalışırsa bunları hazır yrsin :) yemek yapar mı orası da meçhul :)

• ev işlerini bu kadar ayrıntılı yazınca metin üstündağ'ın bir karikatürünü aklıma getirdin. orada da "çok iyi turşu kurarım, kabak oyarım" falan diyordu sevgililerden biri. ama kız tarafı mı erkek tarafı mı onu hatırlayamadımç

• Benim için fark etmezdi. Çalışmasa da olur.

Ankette öğretmen dedim, bayanlara öğretmenliği çok yapıştırıyor :)

1|0
    0|0
  • evde oturan kadın ıstemem .. hangı yaptıgı onemlı degıl. tek dert edecegım cok yorulacagı bı ısı olmaması olur sadece..

1|0
    0|0
    • niye oturmasın evde :)

• :) çok iyi düşünce :)

• evlılıgı hapısane olarak yasamak ıstemıyorum.. rahat anlasılır, ozverılı ve anlayıslı bı ortamın oluması gereklı (benım evlenmeye kararverdıgımde olusturmak ıstedıgım ortam)

• Ev hanımı olmasını değil kendi kendine rahatça geçinebilecek bir mesleği olmasını tercih ederim. Doktor olması sağlığımız açısından iyi olacaktır ;)

1|0
    0|0
    • doktor olursa bence çalışma saatleri bakımından zor olur yine de sen bilirsin

• öğretmen olabilr benim mesleğimin ayarında olur iyi olur

1|0
    0|0
  • çalışmayan kadın beni 3 günde dırdırıyla gebertir

1|0
    0|0
  • Gönül Ne Para Ne Pul Nede Meslek İster Gönül Sadece Kendisi Gibi Olanı Diler

2|0
    0|0
  • anasınıfı öğretmeni bence çok ideal

1|0
    0|0
    • bende çok isterdim olmayı :)

• malesef :( zabıt katibi oldum :( yeniden oku falan yaşım geçiyor :(

• o da güzel iş, bence sınavlarla daha iyi yerlere gelebilirsin, çünkü zabıt katibi olup çok iyi yerlere gelen 2 arkaaşım war maaşları falanda süper

• Hostes olsun

1|0
    0|0
  • Evleneceğim kişinin ev hanımı olmasını istiyorum...

1|0
    0|0
  • evine bağlı olsun da ister çalışsın ister evde otursun kendisine kalmış =)

0|0
    0|0
  • farketmez benim için ama öğretmen olsa daha iyi olur :) hemşireler sağlam ayakkabı değiller evlenmem onlarla

0|1
    0|0
  • mutlu olayım da...

ister calisan olsun

ister ev hanımı olsun.

0|0
    0|0
  • Bi iş yapmasın çünkü ben ona kuma getiricem , ayaklarımı yıkar bodrumda yatar:):):)

0|0
    3|0
  • Hemşire olsun çalışsın :)

0|0
    0|0
  • ev hanımı olsun yemek yapmasını bilsin yeter öyle eşinin calısmasını isteyen illa calısacak diyen birisi değilim

0|0
    0|0
  • Çalışmayan birisinin benimle evlenmek istemesi boş hayal olur.

0|1
    0|0
  • Sorumluluk sahibi karakteri yerinde biri (şimdilerde nadir görülen insan türü )

0|0
    0|0
  • Evleneceğim kişiyi gönlüm istesin gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
  • Ya oyuncu,manken gibi çarpıcı bir mesleği olsun, ya da ev hanımı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...