Şafak Sezerin roli ne olmalı?

Şafak Sezerin kendine göre sanat dünyasındaki ilk rolü eşek olmuş. Aradan bunca zaman geçti. Artık başka bir rolde oynaması gerektiğini düşünüyormusunuz?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• kolpaçino g*t kılıyım çekildi vizyona girmesini bekliyoruz

2|5
    3|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Dur önce seks dünyası gelişmiş birkaç köylünün konusuz filminde eşeklik yapsın, ondan sonra serbest bırakacağız kendisini ^^

2|3
    3|1
  • bişeyini izlemem

gerek yok

0|6
    2|1
  • Şaklaban rollerinde oynamalı , tipide elverişli karakteride elverişli o rolde oscar bile alır

1|4
    3|0
  • "Yalapaçino" filminde yalama rolü için kamera karşısına geçtiğini duydum.

2|4
    3|1
  • bi popileritesi kalmadığı için iş istiyodur. başbakandan. yakında iftar-sahur programı sunarsa şaşırmayın

1|4
    3|1
  • Mevlana Celahattin Rumi hazretlerinin bir sözü vardı,herkes iyi bilir bu sözü,

Sevgide güneş gibi ol,

Dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,

Hataları örtmede gece gibi ol,

Tevazuda toprak gibi ol,

Öfkede ölü gibi ol,

Her ne olursan ol,

Ya olduğun gibi görün,

Ya da göründüğün gibi ol.

0|1
    1|0
  • dansözlük yakışır

1|4
    4|0
  • ""Yalakaçino"" adında bir filmde başrol oynayabilir...ama eşşek rollleri de yakışır kendisine sanırım...

1|1
    2|0
  • Gezi olaylarında beşiktaş ta en öndeydi kendisi bütün akp liler tarafından hakarete uğradı, bugün akp liler için adam gibi adam birşeyi yapıyorsan arkasında duracaksın kıvırmanın anlamı yok ! Sette figuranları az dövmemiş, bütüngün hakaret eidyor diyorlar git o insanlardan özür dile, başbakanı sevdiği falanda yok demogoji yapmasın hiç kanallarda dizileri yayınlanmayacağından korktu şafak sezer parayı sever kişileri değil ..

0|4
    3|0
  • bu soruyu sormanın sebebi başbakanın elini öpmüş olması muhtemelen! vizyonunuzu bu kadar daraltmayın

4|1
    2|5
    • Kemal Kılıçdaroğlu nunda elini öpebilirdi, büyüklerin eli öpülür el öpmekle dudak eskimez

• Yalaka herif ya

1|4
    3|1
  • Eşşek'lik çok yakıştı ,böyle kalsın ...

1|2
    2|0
  • Safak Sezer'den ne beklenebilir ki?

link

1|0
    1|0
    • o ttleri okan yazmamis mi yani udtstzifudtsrdz.

bu sanatciyim diye dolasanlarin cogu igrenc insanlar ya, kitap okumak icin gitti mi diyor o yoksa ben mi yanlis duydum.

• korkaksa otursun evinde. aa "halk buraya gideni kahraman ilan ediyor" diye geziye cikip zoru görünce

190 derece dönmek korkakliktan cok yavsakliktir.

• Tayyip dötünü bunlardan nasıl temizleyecek acep, recep? :)

0|0
    1|0
  • bu sefer oynaması gereken rol katır olmalı.yada dur ya dur en iyisi danayı oynasın.Filmin başrolunde şafak sezer + birde dana rolüyle oscara adayyyyy süper oldu ya bayıldım buna :D

1|0
    1|0
  • Eşek'likten terfii edememiş :)

1|4
    3|1

Kızlar Ne Diyor 10

• link şafak sezerin yeri

1|4
    3|1
  • gıcık oldum bu adaama.

1|5
    3|1
  • ezelden sevmedim.. İğrenç adamın tekidir kendisi ağzından küfür eksilmez gördüm söylüyorum.. Kendi rolünü iyi yapıyor kalsın öyle

0|5
    2|1
  • G*t Kılı olsun iyi beceriyor

1|5
    3|1
  • döt kılı olarak sanat hayatına devam ediyor

1|5
    3|1
  • hiç bir zaman sevmediğim bir adamdı zaten. bir kere yanlışlıkla filmini seyretmek zorunda kalmıştım ki hiç güzel değildi. diğerlerini izlemedim bile. benim için zaten yoktu, gezi için en önlerde mücadele edince adamın bundan sonra emeğine saygıdan yaptığı işleri takip ederim diyordum ki gerek kalmadı sağolsun.

çok da önemli değil şafak sezer altı üstü.

1|0
    1|0
  • Zaten sevmezdim ama tepki gösterecekseniz gitmeyin filmlerine olur biter.

0|1
    2|0
  • Tepkinizi filmlerini izlemeyerek gösterebilirsiniz. Ancak birçok kişi başta bu tür hakaretler eder daha sonra filmine en önden bilet alır. Değişen bir şey yok, hep aynı

1|1
    1|0
  • insan roĺünde oynasin. link

geziye gidip kimi protesto etmis okadar saygi sevgi duyuyorduysa basbakanina.

0|0
    1|0
    • Insanlari korkak olduklari icin suclayabilir miyiz?

Maalesef ortada sadece korkaklar kalmis.

• Şafak Sezer'i o davranışından dolayı takdir ettim. Sizin laflarınızla da o adam ne eşek ne de yalaka olur.

2|1
    2|4
Yükleniyor...