İstanbul adalarıni gezmek istiyorum. Hangi adayı önerirsiniz?

Açıkçası 2003 ten beri İstanbul'da yaşıyorum. ve halen adalar a gitmedim.. Şimdiye kadar cihangir ve Ataşehir de oturuyorum.

Adalara gitmememin özel bir nedeni yok, denk gelmedi... Ancak bu yaz fotograf çekmek için gitmek istiyorum, hangisini onerirsiniz?..

Malum yılardır bu şehirde yaşayıp hiçbirisine gitmeyen birisi olarak bir günde hepsine gitmem fazla olur :) Sizce nereden başlamalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Büyükada'nın evleri ve curcunasi, Heybeliada'nın orman içinden giden bisiklet yolu, Burgazada'nın sakinliği ve doğallığı, Kınalıada'nın yazları Rio'yu anımsatan plajı. Seç seçebildiğini :)

Fotoğraf çekeceksen Büyükada ya da Burgazada'yı öneririm. Benim profilimdeki fotoğraflar Burgazada'da çekilmiştir. Burgazada'yla özel bir gönül bağım vardır :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben doğduğumdan beri ist bakırköy'lüyüm bende hiç gitmedim denk gelmedi en yakın zamanda gidicem iyice bi yaz gelsinde :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Büyük adadan başla.

0|0
    0|0
  • hokolonko yeteri kadar açıklamış ama sedef adasını es geçme diyorum...Doğası bozulmamış bakir kalmış bir ada...büyükada nın arka tarafında kalıyor...

0|0
    0|0
  • Ben iğneadaya gittim terkedilmiş gibiydi ama çok egzotikti.

0|0
    0|0
  • Kınalı adadan başla bence büyük adaya gittim pek bişey göremedim yada harbi harbi gezmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...