Üniversite devlet yurdu

Arkadaslar biliyosunuz ki yerlestrme sonucları acıklandı ben akdeniz ünv kazandm fakat devlet yurdu herkeze cıkıyomu yoksa belirli konteyjan mı var ? Ücret veriliyormu ? Veriliyorsa ne kadar? Simdiden tesekkürler

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• tabıkıde ebegm ne yaptn sen hıc mı bılmıosn

bak sımdı kyk asıller ve yedekler olarak yata kapasıtesı kadar kontenjanda adam alır yedklerede sıra gelr eve cıkanar begnmeyıp ozel yurda cıknar oldkca yedklere sıra gelır, yurda 3 aylık bır para verırsın pesın 200 300 bısıdır su anda, snra sana yemek fısı verırler ordan o fısler de yaklasık o kadar eder kalan para ıle orda barınma masrafıdır yanı cok uygun kalırsın

ıkncı olarak herkese cıkmaz genelde maddı durma bakarlar, dıger kardeslern kazanms mı snle beraber onabakarlar asıl bakılan sey ıse torpıllı vatandaslardır ben 1700. yedektım 2200. yedek bnden once yurda gırıs yaptı bana sıra geldgnde kufrttım belgelrmı yırttım burası turkıye :d bız ıkı kardes kazandk ıkmızede cıkmadı ya ulke cok fakır ya da usttekılern hepsi o.ç.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkrler :) hiç bilgim yoktu gercekten saol

• bebısm ne demek ogrenm cıktmı katkı kredısıde aldınmı ırıncı ogrtamamı ıkncı ogrtamamı hayrlı olsn sımdı den bolm ne

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabiki Kontejanı Var Zaten Yurt Ve Burs Başvuruları Olucak Başvurularını Yap Çıkmazsa Bile İlk 2- -3 Ay Sıkıntı Çekip Yurda Geçebilirsin Ek Kontejan Vs Çok ıvır zıvırı Var

2|0
    0|0
  • Hayırlı olsun. Bizim buraya geliyorsun. Hangi bölümü kazandın acaba? Devlet yurdu herkese çıkmıyor. Ama ilerleyen süreçte öğrenciler ev tutup yurdu terk ettikleri için devlet yurduna yerleştiriliyorsun. Yurt, kampüsün içinde.

1|0
    0|0
    • Alanya işletme fakültesi tesekkr ederm

• Anladım. Ben Antalya merkez kampüsü sandım. Alanya bambaşka bir şehir zaten, Eminim çok güzel bir 4 yılın geçecek. Dersleri de ihmal etmeden (baba tavsiyesi gibi oldu, yaş ilerleyince böyle oluyor demek) o 4 yılı doya doya yaşamaya bak. Ondan sonra bir ömür özlemle anacaksın.

• İnş tesekkürler

• 1 senedir burdayım kimseye bu soruyu sormadım , sana da özür dileyerek soruyorum , göğü. Lerin de yastık mı var :>)

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun herkese çıkmaz babanın maasını düşük göster kimse bordroya bakmaz zaten. devlet ve yarı devlet yurtları oluyo. 2 sene önce devlette 110 tl civarıydı şu an max. 140 falandır zaten çoğu yemek fişi olarak geri dönüyor sana

0|0
    0|0
  • selam kusura bakma sabah için :(

0|0
    0|0
  • kontejyan ? asdhaJfhd

0|0
    0|0
  • herkese çıkmaz, benden sana tavsiye bilgilerini salla mesela babanın maaşını yarısını yaz, kontrol falan edilmiyor, benim oda arkadaşımın babasının fabrikası var ama yazmamış ve yurtta şu anda ücret ise aylık 111 tl normal yurtta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oo fena yer. anlaşılan baya çakış olacak:)

0|1
    0|0
    • Çakıs senn işin ;) kaşarlıgın lüzümu yok

• göreceğim ben seni orda:)

• Beklerim canım gel sen müşteri bulcam sana merk etme

• Yurt çıkmaz diye bir durum yok elbet günün birinde çıkıyor ama beklediğin süre önemli.sıran önlerdeyse hemen yerleşirsin gerilerdeyse yedek olarak beklersin.

0|0
    0|0
  • herkeze çıkmadığı gibi herkese de çıkmıyor üniversiteyi kazanmışsın bu kadar zor değil ya yapmayın bunu

ailenin maddi durumuna bağlı mesela 2maaş giren bir aileyse çıkmaz

tek ama yüksek maaşsa gene çıkmaz

ücretli ama nekadar bilmiyorum cüzi birşeydi

0|0
    0|0
    • 2 maaş giren aile diyen birine gore gayet iyiyim .d

• herkez ve kontenjyan derken mi bırak allah askına 18yasında veletsin türkçeden acizsin 2maaş giren de sıkıntı yok devrik cümleden nasibini almamışsın cok belli

• Sen cok seyden almıssın nasibini biz yeni basladık sucmu yıllanmıssın belli

Yükleniyor...