Hemşirelik hakkında düşünceleriniz

Sanırım hemşire oluyorum hemşirelik hakkında düşünceleriniz nelerdir ve kariyerde nereye kadar çıkabilirsiniz ?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• baş hemşireliğe kadar yükselebilirsin mesela. hayırlı olsun şimdiden. üniversite hastanesinde çalışacağın zaman tıp fakültesi öğrencilerine kötü davranma, hiçbir tıp öğrencisi bunu unutmaz ve kin taşır, mesleğe başlayınca meslektaşlarına çektirir.

şaka bir yana güzel meslek, doktorların baş tacı <3

0|0
    0|0
    • teşekkür ederiim :)

• hadi ya çok iyi :)

• eheh :) nereyi kazandınız peki mahsuru yoksa sorabilir miyim? cevap vermemekte elbette serbestsiniz sonuçta buraya yazılanı herkes okuyor :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Hic tavsiye etmem

0|0
    1|0
    • artık kazandım puanımda baya yüksekti yani iyi mühendisliklerde tutuyordu :)

• keske muhendisligi secseydin uzuldum.

• Bu tavsiyede bulunma sebebim hastane de calismis biri olarak dezavantajlari ve bakis acilarini bildigim icindi.

• hastalara ozllkle yaslılara kotu davranan doktrlarla cınsllge hayr dıyemeyen ıgne yaparken dart oynadgını zanneden hastanede kendını allah olarak goren beyaz unıfrma gıyen gotlerı 5 karıs havada cok asık suratlı ıgrenc ınsalar ha allah var mukemel hemsırelrde gordum tanıdm ama bı eln 5 parmagnı gecmez... sankı hayat kurtarabılıyorlar gıbı sakn bana sınavda hemsırelıgı kazandm deme kazandysan da bu deıklermı untma topluma ıyı davran kı sevılesn nasıhatı ıle gozn aydın kardesm

0|0
    2|1
  • iyidir güzeldir. bildiğim örnekler genel olarak bir doktorla filan evlidir :D kariyer olarak oraya çıkabilirsin :P

0|0
    0|0
  • üniformanın bir çekiciliği var işte erkeklerde malum

0|0
    0|0
  • Hemşirelik harikadır, genelde hemşire kızlar güzeldir, ama önün kapalı, en fazla başhemşire olursun, ama başhemşireler çirkindir, sen olamazsın ;)

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşım hemşireydi gercekten tıp zor iş sabahtan akşama kadar ayaktasın insanlarla uğraşmak zor kendisi cok temiz titizdi tırnaklarıma falan bakardı dişlerime bu yüzden kavga etmişliğimiz vardır özel sektörde cok para var memurluğunu bilemicem onun kolay olduğunu söyliyorlar tabi bu senin kararın :)

0|0
    0|0
  • kazanılabilecek en güzel bölümlerden birindesin...kolay iş imkanı ile güzel bir fırsattır hemşirelik...

0|0
    0|0
  • Hemşireler çok güzel olurlar :D

0|1
    0|0
  • hemşire kızlar çok güzel hanımefendi:/

0|0
    0|0
  • Başhemşire olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • yırttın panpa kpss den 75 80 puanla rahat rahat atancan

0|0
    0|0
  • Çok sabır isteyen bir meslek. Psikolojin bozulabilir

0|0
    0|0
  • hemşirelikte nereye çıkılır hiç bilmiyorum.kızılay genel müdürlüğü falan gibi bişimi

0|0
    0|0
  • gözün aydın işsizlik sıkıntısı çekmeyecek bir genç mutlu oldum adına:)

0|0
    0|0
  • hemserilik iyi ama zor bı meslektır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benim becerebileceğim bir meslek değil

0|0
    1|0
  • En nefret ettiğim mesleklerden biri .

0|1
    1|0
  • geçmiş olsun. hayattan soğumaya,hemşirelikten nefret etmeye hazır ol.

0|0
    1|0
  • Hemşireye ihtiyaç çok.

İyi şanlar.)

0|0
    0|0
  • iğneden çokk korkarım :(

0|0
    0|0
  • hemşire herzaman hemşiredir yükselme düşme olmaz

0|0
    0|0