Osmaniye korkut ata üniversitesi

bu üniversite geldi.aslında sevindim.küçük şehir büyük şehrin derdi de büyük oluyo ama sanırım yanlış tercih kurbanı oldum hocalarım sağolsun:((

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kayıt yapmazsan ikinci tercihlerde değişebilirsin ama kontejyan da yer bulabilirsen.

Ben de burayı kazandım link

0|0
    0|0
    • bende osmaniye işletme aslında herkes yazma dedi işletme ama ben yazmak istedim ülkede o kadar boşta insan varken daha da hazırlanıp yıl uzatmak saçmalıktan ibaretti bu arada hayırlı olsun:)

• bence bırakmakla iyi yapmışssın ama bu aradada yaşın ilerlemiş sanırım

• maalesef ege uniyi bırak yurtdışını bırak yaş 25-26 oldu işte :D ama yılmadım buralara geldim..

Egeyi bırakmamın sebebi okul takımında çapraz bağları yırttım o yuzden.Sonraki sene yurtdışına kaçtım 4 yıl kaldım.Burda da derslerin hepsini veremeyeceğimi anlayınca orayı da bıraktım.Bana yadigar yabancı dili kaldı onuda burda değerlendirdim

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdiden bunları düşüneceksek hiç gitme daha iyi... her şeyin telafisi olur ama boşa giden yılların telafisi asla ve asla olmaz

0|0
    0|0
  • Bu hocalarda neymiş boyuna yanlış tercih yaptırmış Allah belalarını vermesin :D

0|0
    0|0
  • hoşuna gitmezse yatay geçiş yapabilrsin ama ortalaman yüksek olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok da fena sayılmaz güzel şehir.Küçük biraz ama idare edecen:D

0|0
    0|0
  • bir osmaniye kadirli li olarak hoş geldin diorum:)

0|0
    0|0
    • nasıl bir şehir peki

• o zaman tam sana göre canım.

• birşey soracam osmaniyede kalacak güzel apartlar var mı varsa fiyatlarını biliyomusun

Yükleniyor...