Bir türlü internetten film indiremiyorum?

İnternet downland messengerı bile indirdim ama onunla da indiremedim eksik olan ne anlamadım?

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• şu aralar yasaklı olduğundan DNS değiştir ve torrentz e gir. ama önce torrent indir. sktriboktan her türk sitesinden iner Google a yaz torrent indir diye ,yol verir zaten sana . programı kur sonra takıl torrentz.com. ama yerli film arama cıık çıkmaz orijinal adıyla gavur filmi yazcan sörçe. ya da sktret, programı kurunca gir yifytorrrentz.e a browse movies tıkla takıl download. altyazı için divxplanete bak

sorularınız için arayınız :)

rumuz: downloadmaster ( ne ego bee) :))

p blink yazamıyomuşum seviye 4+ ol falan dedi benim kafa basmıyor sisteme, ama sen anlamışındır siteleri

rumuz: kafa1000boa

0|0
    0|0
  • İnternet davloand manager olmasın ooo

0|0
    1|1
  • internet download manegerin ayarlarını kontrol et mesela hangi tür videoları indirebileceğini hangi tarayıcılardan indirebileceğini kontrol et.

0|0
    0|0
  • messenger degil manager :D internet download manageri tarayıcı ile eşleştirdign zaman zaten izledgn videonun altında indir yazısı cıkar.

0|2
    0|0
  • İnternet downland messengerı yerine ıdm kullan

0|0
    1|0
  • yaptığın şeyleri anlatabilir misin?

0|0
    0|0
  • Nereden film indirmeye çalışıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Torent kullanmayı öğren

0|0
    0|0
  • film indirmek eskisi kadar kolay ve basit değil artık .

0|0
    0|0
  • iyice kısıtlandı parana kıyıp turbo bit te para verip

şifreni alıcaksın doya doya indiriceksin

bazıları torrent kullanıyor birde ona bak istersen

0|0
    0|0
  • neden online izlemiyorsun? indirip bilgisayarının hafızasını doldurmana gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Niye indiriyorsunki online olarak izle ?

0|0
    0|0
  • Idm ile indirme sırasında hatamı veriyor?

0|0
    0|0
  • Tam indiri dene.

0|0
    0|0
  • torrent denen bişey varya. idm kullanılır mı hiç

0|0
    0|0
  • hangi siteden indirmeye çalıştığına bağlı. en iyisi firefox kur oradan downloadhelper eklentisini yükle birçok siteden film indirebilrisin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• internet download messenger değil manager lan

0|0
    1|0
  • Utorrent indir link ,kur. Sonra şuradan link indirme yapabilirsin. Teknoloji özürlü biri olarak ben yapıyorsam, sen hayli hayli yaparsın. ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...