Bir türlü internetten film indiremiyorum?

İnternet downland messengerı bile indirdim ama onunla da indiremedim eksik olan ne anlamadım?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• youtube den indireceksen prtaik bir yolu var ama öncelikle pc ne java yüklemen lazım

örnegin link bu linki indireceksin

link kiss kelimesini youtubenin önüne ekle karsına söyle bir sayfa cıkacak link run diyip devam ediyorsun

şimdi hangi formatta indirecegin ve hangi çözünürlükte indirecegin seçenekleri çıkıyor

hepsi bu kadar iyi seyirler ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• şu aralar yasaklı olduğundan DNS değiştir ve torrentz e gir. ama önce torrent indir. sktriboktan her türk sitesinden iner Google a yaz torrent indir diye ,yol verir zaten sana . programı kur sonra takıl torrentz.com. ama yerli film arama cıık çıkmaz orijinal adıyla gavur filmi yazcan sörçe. ya da sktret, programı kurunca gir yifytorrrentz.e a browse movies tıkla takıl download. altyazı için divxplanete bak

sorularınız için arayınız :)

rumuz: downloadmaster ( ne ego bee) :))

p blink yazamıyomuşum seviye 4+ ol falan dedi benim kafa basmıyor sisteme, ama sen anlamışındır siteleri

rumuz: kafa1000boa

0|0
    0|0
  • İnternet davloand manager olmasın ooo

0|0
    1|1
  • internet download manegerin ayarlarını kontrol et mesela hangi tür videoları indirebileceğini hangi tarayıcılardan indirebileceğini kontrol et.

0|0
    0|0
  • İnternet downland messengerı yerine ıdm kullan

0|0
    1|0
  • messenger degil manager :D internet download manageri tarayıcı ile eşleştirdign zaman zaten izledgn videonun altında indir yazısı cıkar.

0|2
    0|0
  • Nereden film indirmeye çalışıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Torent kullanmayı öğren

0|0
    0|0
  • film indirmek eskisi kadar kolay ve basit değil artık .

0|0
    0|0
  • yaptığın şeyleri anlatabilir misin?

0|0
    0|0
  • iyice kısıtlandı parana kıyıp turbo bit te para verip

şifreni alıcaksın doya doya indiriceksin

bazıları torrent kullanıyor birde ona bak istersen

0|0
    0|0
  • neden online izlemiyorsun? indirip bilgisayarının hafızasını doldurmana gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Niye indiriyorsunki online olarak izle ?

0|0
    0|0
  • Idm ile indirme sırasında hatamı veriyor?

0|0
    0|0
  • Tam indiri dene.

0|0
    0|0
  • torrent denen bişey varya. idm kullanılır mı hiç

0|0
    0|0
  • hangi siteden indirmeye çalıştığına bağlı. en iyisi firefox kur oradan downloadhelper eklentisini yükle birçok siteden film indirebilrisin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...