Kapat

Yetenek var mı yok mu nasıl anlayabilirim?

Ben oyuncu olmak istiyorum.Bunun içinde tiyatro kursuna başlıcam.Evde kendi kafamdan senaryo uydurup ayna karşısında çokta güzel oynuyorum.Ama daha önce hiç birinin karşısında falan oynamadım.Sadece tek başına.Acaba bende bir yetenek varmıdır?Yani evde ayna karşısında oynamakla yetenek olup olmadığını anlayabilirmiyiz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunculuk yeteneği zamanla kazanılan birşeydir. Aslında hepimiz gündelik hayatlarımızda roller yapıyoruz. Eğitim merkezlerinde senin karakterine birebir uymayan rolleri nasıl yapacağını öğretecekler. Eğer yeteri kadar azimliysen oyuncu olmak için önünde hiç bir engel yok bana göre.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bende oyunculuk eğitimi alıyorum sakm aylık 400 gerçekten iyi hocalar var orada bende orada eğitim görüyorum eğer yetenekliysen seni kendi castine alarak dizilere gönderiyor kadıköyde bulabilirsin eğer liseyi okuduysan direk konservatuvar geç istersen sakm konservatuvar hazırlık veriyor ya da özel konservatuvar olarakda gidebilirsin sadri alışık kültür merkezi ist ve ankarada var yardımcı olabildiysem +1

1|0
    0|0
  • Mesela 10 saniye içinde ağlayabiliyo musun ? Veya mimiklerin iyi mi ?

1|0
    0|0
    • Ayna karşısında ağlama sahnelerim falan güzel ama daha önce hiç deneyimim olmadı bakalım kursa başlıyınca nolcak

• Bana göre iyi ama bana göre olması yetmiyo tabi bakalım ustalar ne dicek :)

• Hayırlısı o zaman :)

• git uluslar arası işletme filan bir şey oku...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlayamazsın oyunculuk eğitimini al bir sonra karar verirler bakim

1|0
    0|0
  • kendi kendine ayna karşısında iyi oldugunu düşünmenin hiç bir anlamı yok ne yazık ki bu kararı sen veremezsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...