Zenne filmi hakkındaki düşünceleriniz neler?

arkadaşlar biliyorsunuz ki vizyona yeni giren filmlerden bir taneside zenne filmi bu film aynı zamanda Türkiyedeki ilk eşcinsel filmi peki film ne derece izlenir yoğun ilgi olurmu yoksa buda neymiş deyip izlenmezmi

Dip not: 2008 yılında gay olduğu için babası tarafından öldürülen bir gencin gerçek hikayesiymiş

(alıntıdır)

Güncellemeler:
arkadaşlar ben objektif bir şekilde önyargılarımdan arınarak ilemek istiorum onları böyle olmaya iten sebepler hakkında fikir sahibi olmak istiyorum yapılan yanlışın farkındayım ama gideni yada gitmeyeni eleştirecek değilim sizden isteğim objektif ortamda sadece fikirlerinizi yansıtmanız cevaplar için teşekkür ederim..

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• İzledim ve hüngür hüngür ağladım; hem öfkeden hem de üzüntüden. Homofobiye lanet olsun diyorum ve bence bu filmi izleyen herkes bir şeyler almalı. Alamıyorlarsa da zaten insanlık damaarlarından biri kopmuş demektir. Homofobik insana saygım olmaz; olamaz da.

0|1
    0|1
  • Yarın izlemeyi düşünüyorum çok merak ettiğim bir film

0|0
    0|0
  • izlemek isterim

0|0
    0|0
  • İzleneceğini sanmıyorum çünkü komik filmler izleniyor ...

0|0
    0|0
  • sadce eşcinsel filmi diyip geçmemek lazım filmin fragmanından da anlaşılacağı üzere görsellik ve müzikler ön planda .büyük ihitmal yalnız gidicem filme.kimseyi hadi gidelim diye ikna etmekle uğraşmak istemiyorum.homofobik dolu etraf ne yazık ki.

0|1
    1|0
  • izlenebilir..

0|1
    0|0
  • izlemem..gay olacagına adam olsaymış

0|1
    2|2
    • homofobik misin ?afadersin ama sana ne oluo ?

• soruyu soran sen soruyu sormuşsun ve düşüncesinide cevabına yansıtmış katre-i matem, neden lan'lı bir muhabbete girip ortamı geriyorsun ki, yazdığı yorumu üzerine alınmadın umarım...

• İzlemedim.

0|0
    0|0
  • 2008 yılında öldürülen genç ahmet yıldız. hikayesini başka yerlerde okumuştum. yalnız gidicem filme. izlenmesini umuyorum. homofobiden nefret ediyorum.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zamanı gelince netten çekeriz...

1|0
    0|0
  • izlenebilir eşcinsellerin hayatını merak edenler için uygun bir film. ama ben bu tarz filmleri sevmiyorum izlemem yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...