Çalışırken hangi tür müzik dinlersiniz? Tavsiyeniz var mı?

Bu hafta baya çalışmam lazım. Çalışırken dinlenecek güzel müzikler arıyorum. Çok fazla kendimi kaptırmadan kafamı dağıtacak, çalışırken dinlenecek müzik. Siz neler dinliyorsunuz çalışırken?

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik müzik ders çalışmak için idealdir. Sevdiğin birkaç eseri seç ve onların eşliğinde çalışmayı dene. 40'ncı Senfoni, Bolero, Rodrigo'nun Gitar Konçertosu ve Türk Marşı idealdir. Klasik dışında bir tavsiye istersen Son Mohikan film müziği bu listeye dahil edilebilir 10 numara müziktir :))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Muhtemelen ders calışacaksın. Ders calışırken müzik sadece mozartf bethoven tarzı klasik muzik olur. Ama işini eve getirmişsen o zaman da aynısını tavsiye ederim cünkü diger muzklere kaptırır gidersin

1|0
    0|0
  • öncelikle neye çalışıyorsun diye sormam lazım ?

dersse, hiç ders çalışmadığım için ne dinlenir bilmiyorum.

ama işte çalışırken, rap dinlerim genellikle. kafamın durumuna göre biraz arabesk yada türk sanat müziği. demir metal keserkende, metal müzik dinlerim :))

1|0
    0|0
  • Endüstriyel elektronik okudum ve endüstriyel metal özellikle bir çekici ve sevdiğim bir tarzdır önr. : rammstein başka da Manowar,Grizu,HIM,Kesmeseker,LakeOfTears,Malt,ogün,Nirvana,pentagram,sagopa,scorpions,dream theater,Guns'n roses,the Cure,acdc,cenk taner,dejavu vs. vs. fazla zamanım yok bu kadar şimdilik

Birde Emprium ve uaral var ama onlar işi düzgün yapmamama sebep olabiliyor bazen.

0|0
    0|0
  • İşim yazılım geliştirme olduğu için, günümün büyük bir kısmı bilgisayar başında geçiyor. link Şu adresteki radyoyu dinliyorum sürekli. THY radyosu. Tüm dünya müziklerini dinleyebiliyorum. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Çalışmalarım aktif olarak bilgisayar başında geçiyor. Tabii ki müzik eksik olmuyor. Tür olarak şu http://www.youtube.com/watch?v=2Vyrlpcp9js

0|0
    0|0
  • misal ilyas salman ola bilir tiren die veya ferhat tunç firari sevdam yada sevda baycan koçero selahattin öz demir sevmedin dünya ama bunları dinlersen iş yapamazsın yanlız çok rahatlarsın bence ben hep öyle yapıyorum tekrar tekrar dinliyorum misal

0|0
    0|0
  • Lounge Fm

Joy Fm

Genelde, fransız-italyan klasikleri açıktır tüm gün. Flash disk tekrar birinci track'a geldiği zaman kapatıp, üstteki radyoları açıyorum. O esnada reklam varsa küfrediyorum. Ayrıca Charles Aznavour mükemmel bir adamdır. Barry White'da öyle.

0|0
    0|0
  • çalışırken müzik dinlemekten nefret etmeye başladım çünkü sürekli aynı şarkılar çalıyordu iğrendim artık

0|0
    0|0
  • Chillout & Lounge ve Klasik.

0|0
    0|0
  • soundtracks

0|0
    0|0
  • Kafanı dağıtmak ve huzur bulmak istiyorsan natura sound thraphy programını indirmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sürekli Joy FM açıktır bende..

1|0
    0|0
  • death metal. :) ezber değilse tabi.

0|0
    0|0
  • liveatc.net'ten ltba (Atatürk Havalimanı) kule konuşmalarını dinlerim... Bağımlılık yapıyor...

0|0
    0|0
  • türkçe müzik dinleme, dikkatini dağıtır, slow yabancı müzikleri tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şimdi ders çalışırken benim derslerim mesela sözel hepsi o sebepten ders çalışırken müzik dinleyemiyorum dinleyince de okudugumu anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Klasik Müzik

Chopin ve Bach

0|0
    0|0
  • slow müzik

0|0
    0|0
  • Fizy tabiki

0|0
    0|0
  • Ambient

0|0
    0|0
  • apocalyptica, cem adrian ben bunları dinliyorum güzel gidiyor.

0|0
    0|0
  • ben genelde çalışırken veya bir şeyler okurken klasik müzik dinleyenlerdenim. özellikle barok dönem eserleri daha sakin olduğundan, dikkatini dağıtmadan çalışmanı sağlayabilir, hatta bazen dikkatini toplamana yardımcı olabilir. bach'ın her türlü eserini önerebilirim mesela; özellikle yo-yo ma'nın yorumları epeyce güzeldir. bunun yanında corelli'nin keman sonatları da çok güzeldir.

barok dönemin haricinde, mozart'ın sonatları ve haydn'nın eserleri, özellikle de çello konçertosu pek bir lezizdir ders çalışırken. bir de rönesans tandansı yakalayayım dersen, jordi savall'ın çalışmaları, özellikle de la folia albümünü hararetle tavsiye ederim.

bir de, 'iyi hoş da ben bunları nereden bulayım' dersen, o konuda da yardımcı olabilirim;)

1|0
    0|0
    • :) teşekkürler..fizy'den falan dinliyorum...siz nerden dinliyorsunuz müzik?

• tamamen yasal olarak link dinliyorum. fizy donma yapabiliyor şişince, burada öyle bir sorun yok. bunun dışında eehm, benim gibi koleksiyonerlerin tanıdığı bildiği birkaç adrese de aşina olabilirim (anladın sen onu:))

Yükleniyor...