İşyerinde mobbinge maruz kaldınız mı hiç?

Bu durumla karşılaştınız mı ve ne yaptınız? Üstesinden geldiniz mi, geldiyseniz nasıl geldiniz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, bende zaten etki yapmaz .

Mobbing suçtur ayrıca.

Bir avukatla görüş o sana ne yapman gerektiğini söyler.

1|0
    0|0
    • Ayrıldım ben. Tek etken mobbing değildi gerçi.

• Kimsenin, üzerinde baskı uygulamasına izin vermeyeceksin. Zayıf taraflarını gösterdiğin anda fırsatı kaçırmazlar.

Isıramıyorsan da diş göstereceksin.

Kolay lokmayı herkes yutar.

Erkekler Ne Diyor 8

• mobbing ülkemiz hukuk litaratüründe geçte olsa yer aldı artık suç sayılabilecek bunun suç sayılması için tabiki bazı mantıklı kanıt ve şahitler göstermek gerek bunlar psikologtan alınmış bir rapor veya mahkemede bunun hakkında şahitlik yapabilecek kişiler olabilir tabiki mahkemeye şahit sunmak olayı hakimin inisiyatifine bırakmak gibi bişey olur en iyisi bu konuyu gündemlerine almış avukatlara başvurmak emsal dosyalarla dava açmaktır bence...

1|0
    0|0
    • İspat edilmiyor ki. Birlik olunuyor.

• ozaman dediğim gibi bir rapor alıp mahkemeye başvurmak en iyisi bu tür konularda kanun herzaman çalışandan yana olmuştur emin ol

• Çalışan herkes bir şekilde karşılaşmıştır ama farkında olmayan da olabilir çünkü bizde ki iş yaşantısı tam anlamıyla profesyonel değil abi-abla-usta ilişkisi var daha içten bir millet olduğumuz için belki Avrupa'da mobbing den de öte sayılacak bir çok davranışı normal karşılıyoruz. Açıkcası belli bir noktaya kadar samimiyetten dolayı bende rahatsız olmuyorum

1|0
    0|0
  • mobbinglerini elinden alıyorum

0|0
    1|1
  • yok be olmadı uysal admım ben:)

1|0
    0|0
  • Mobbing, bir grup insanın bir kimseye veya başka bir gruba sosyal kabadayılık yapması. hayır kalmadım kalırsam da hepsini birbirine düşürürdüm aralarını açardım ve tek tek yok ederdim.

1|0
    0|0
  • Ayak kaydırma politikası uygularım :))

0|0
    1|0
  • mobinge ne la yiyilirmi:D

0|0
    1|0
  • mahkeme devam ediyor.baya alacak çıktı geçen sene

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuyla ilgili anket hazırlamıştım.

Buyrunuz ; link .

1|0