Animasyon film sever misiniz ?

ben çok seviyorum ya yaşım 23 diye yadırgayanlara da uyuz oluyorum sığ beyinli olarak bakıyorum. her neyse siz sever misiniz ? en sevdiğiniz film hangisi ? benim buz devri serisi, çılgın hırsız serisi, ejderhanı nasıl eğitirsin gibi filmler çok hoşuma gidiyor :) tavsiyelere de açığım güzel film önerirseniz izlerim :)

1|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ölü gelin :) buz devrini zaten izlemişsin :)

0|1
    0|0
  • severim animasyon kısa film daha çok izlerim

0|1
    0|0
  • Millete ne istersen çizgi film izlersin.Eğer izlemediysen Hotel Transilvanya'yı öneririm harika bir animasyon :)

0|1
    0|0
    • 2 gün önce izledim acaip beğendim ya seslendirmelerini falan :D

• aynen ya ben de ejderhanı nasıl eğitirsine bayılıyorum
    öneri olarak da belki karlar ülkesini izleyebilirsin konusu güzel ama bazı yerleri saçma olsa da izlenebilincek bir film...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Severim kaliteli bir yapımsa normal filmden kat kat daha güzel olabiliyor, En son izlediğim ve beğendiğim - Yukarı Bak (Up)

0|1
    0|0
  • Animasyon filmleri seviyorsan animeleride seversin izle bence. Ayrıca bunlara çocuk işi diyenleri aldırma herkesin zevkleri farklıdır.

0|1
    0|0
    • animeleri animasyonlar kadar sevemiyorum nedense ama sevmiyo değilim :)

• Uzun serilere başla inan çok seveceksin one piece öesela

• çok tavsiye eden arkadaşım oldu ama seri olduğundan izleyemiorum sanırım. bişeyi sürekli takip edemiyorum film izliyorsun bitiyor :) ama bir denicem bakalım one piece yazdım kenara :)

• mary and max

0|1
    0|0
    • onu bir türlü izleyemedim ya bilgisayarımda da var ama fırsatım olmadı izlicem en kısa zamanda :)

• film sikici gelebilir ama , en sondaki konuyu iyi anlaman gerek.

• peki teşekkür ederim :)

• Hiç bakmadım bir bugs bunny bakmıstım tvde cok kücükdüm onda da çizgi flm daha iyi anime filmden.

0|0
    0|0
    • anime değil animasyon diyorum ama aniemeyi bende o kadar çok sevemiyorum çizgi film daha güzel bencede anime filmlerden

• anime link

animasyon link

• İkisi de iyi aslında yapımcıya göre değişir de ben pek bakmam son günlerde cizgi filme işte nadiren

• yaşla alakası olsa -15 koyarlardı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...