Wifi bulduğumda kendi internet paketimi nasıl kapatıcam?

s3 mini kullanıyorum burda çay bahcesı var sıklıkla gıttımız bir yer oraya gidince wifi kullanıyoruz peki o zaman ınternet paketımden gitmemesini nasıl sağlıcam?

birde whatsap kullananları rehbermde olmasalarda bulabılır mıyım?

Güncellemeler:
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• mobil veri yi kapatcaksın

nası olcak diosan ben s3 kullanıorm benimkisinde o ekranın üstünden perde gibi bişi indiriosun ya orda wifi yi açdığın şeyin yanında mobil verisi tuşu var ona bas kapa olmadı ayarları aç ve diğer ayarlar > mobil ağlar >mobil veri bu şekilde s3 den büyük ihtimal o da öledir çünkü hepsinin ayarları aynı die biliorm ben

0|0
    0|0
    • üstten açılan perde de simgesi işaret simgesi GPS yazan mı? yani wifiden kullanacağım zaman o etkın (yesıl) olmayacak mı?

• yoksa ben bu gıdısle bırsey öğrenemıcem :D

• google amcadan sonra youtube dayı her şekilde yardımcı olur sana internet ailesi geniş elbet yardım sever bulunuyor :D

Erkekler Ne Diyor 7

• wifiye bağlandıgında zaten mobil veri kapanıyor

ayrıca durum çubuğundanda mobil veriyi kapatabilirsin

0|0
    0|0
  • bağlantı ayaralarından yapabilirsin yoksaa kendi paketinden gidecejktir..

0|0
    0|0
  • Ayarlar mobil ağlar ilk başdaki kutucuğa tikla tamm

0|0
    0|0
  • Ayarlar - Kablosuz ve Ağlar - Mobil Ağlar - Paket veri kullan (işareti kaldır)

Sonra ekranın üstünden menüyü indir. Wİ-Fİ aç. Wİ-Fİ ağ bulunca sana gösterecektir. Bunlardan hangisine istiyorsan bağlan

Afiyet olsun =)

0|0
    0|0
  • whatsapp olanları bulamazsın

0|0
    0|1
    • niye eksiledi ki bu öyle bişey olsa ben sokakta açarım whatsappı olan herkese mesaj atarım denemesi bedeva

• üstten pencereyi aşağı indir mobil verisini kapat

0|0
    0|0
  • wi-fi yi aç mobil servisi kapat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güç tuşuna uzun bas hücresel veriyi kapat

0|0
    0|0
Yükleniyor...