Kitap önerisi olan var mı?

merhaba arkadaslar, simdi internetten bikac kitap siparis edecegim ama onca kitabin arasindan karar veremedim:) türk yazarli ask romanlari istiyorum, akici olan. fazla kitap aliskanligimda yok. simdiye kadar tek bikac kitap okudum. bildiginiz güzel kitablar var mi ?:)

0|0
18|29

En İyi Erkek Görüşü

• Canan TAN' dan Piraye ya da Yüreğim seni cok sevdi güzeldir

2|0
    0|0
    • evet cok güzeldi okudum bunlari :)

• bu gerçekten güzel "hasret" e başladım ama kaldı öyle onuda tavsiye ederim

• :) güzeldir

Erkekler Ne Diyor 28

• ahmet günbay yıldız in istediğin kitabını okuyabilirsin hepsini öneririm sana hiç sıkılmadan bitirirsin adım gibi eminim buna

1|0
    0|0
  • eskidir ama zamanının bestsellerıdır ,gıt kendını cok sevdırmeden hemen ardındanda bu işte bir yalnızlık var-tuna kiremitci,tavsıye ederim

0|0
    0|0
  • elif şafak aşk ya da canan tan hasret iyidir

1|0
    0|0
    • elif safak ask�a basladim ama sonunu getiremedim daha yarisinda duruyorum aylarca :D

• o zaman zorlama belliki kitap okumayı çomk sevmiyorsun elif safak biraz daha edebidir canan tan oku akıcıdır çok da sıkmaz

• Eser: NAR AĞACININ GÖLGESİ

Yazar: TARIK ALİ

Yayınevi: EVEREST

Konu: ENDÜLÜS

Puanım: 10 ÜZERİNDEN 8

0|0
    0|0
  • Canan Tan - Aşk ile başla, Sonra İskender Pala İstanbulda Aşk Babilde Ölümü oku

1|0
    0|0
  • Saidi Nursiden Risalei Nur külliyatı. Bakalım bende bulabilirsem..

1|1
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar'ın Ölümü

Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar Diriliyor

3

Ben de kitap okumayı sevmezdim ama bu adamın kitapları seni resmen içine hapsediyor!

0|0
    0|0
  • haşmet babaoğlu ve iclal aydın kitaplarına bak

0|0
    0|0
  • samira samir diye bir kitap var kız olarak dogan ve erkek gibi yaşıyan bır kızın oykusu okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Türk yazar , akıcı ve Aşk kitabı istiyorsun. Kesinlikle pişman olmayacağın 3 günde bitireceğin bir kitap / Canan Tan-PİRAYE \

0|0
    0|0
  • Kubilay aktaş Celcelutiye

Geçengün edindim biraz ağır ,ama bazı yerler çok vurucu,kitabı bitirdim,şimdi hazmede hazmede tekrar okuyacağım.

0|0
    0|0
  • Bab-i Esrar

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali.

0|0
    0|0
  • Fedailerin kalesi:Alamut..

0|0
    0|0
  • Sizin Memlekette Eşek Yok Mu , biraz detaylıdır ama iyidir ;)

0|0
    0|0
  • İnsan ne ile yaşar - Tolstoy

0|0
    0|0
  • bi kemal tahirleri bitirmeden başka kitap okuma derim...

0|0
    0|0
  • p*rno' diye bir kitap gördüm tam bir aşk kitabı bir bak istersen

0|0
    0|0
  • Filozoflardan seksi şeyler...

Felsefe ve seksin müthiş birleşimi :)

0|0
    0|0
  • düşler ülkesi süper bir kitap :)

0|0
    0|0
  • Benim üniversitelerim - M. Gorki

0|0
    0|0

• ks yönetimi dünya klasikleri listesini yayınlasın artık

0|0
    0|0
  • yüreğim seni çok sevdi canan tan ben çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • fareler ve insanlar

0|0
    0|0
  • Türk aşk romanı varmıki elif şafak yapıyo öyle şeyler onuda okuma hiç sevmem..

0|0
    0|0
    • canan tan�dan bikac kitap okumustum. cok hosuma gitti :)

• İskender Pala Katre-i Matem

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu'nu okuyabilirsin. Biraz cinselliğe kaçıyor ama çok güzel bir kitap

0|0
    0|0
  • ks üyeleri kitap manyagı çıktı ya :) 3 gündür önere önere bir hallarde kaldım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Türk aşk romanı. Vallahi ben hiç güzel birtane okumadım.

1|0
    0|0
    • peki yabancilardan hangisini tavsiye edersin okuma aliskanligi olmiyanlar icin?:)

• aşk kitabı pek bilmiyorum. canan tanın üç dört kitabını okudum hatrı kalmasın diye ama o kadar basit, gereksiz kitapalr ki sana anlatamam. aşkı bovşer git şah ve sultan ı oku; iskender pala nın.

• hadi ya ben begenedim nedense.. belki daha cok kitap okudukca senin gibi düsünürüm canan tan hakkinda bakalim:) tamam onuda siparis ediyorum. tesekkürler :)

• İki sami arasında aşk ı oku o zaman mimar sinanın mihrimaha olan aşkını anlatıyo ve bence çokda güzeldi

0|0
    0|0
  • Güzel aşk romanı okumadim ben ama begendigim kitaplari yaziyorum türleri karışık :

Bin muhtesem gunes, ucurtma avcisi, cavdar tarlasinda çocuklar, adı aylin, tanrinin unutulan cocuklari, babam ve sevgilim, kızıl nehirler,piraye ama canan tan in değil, açlık, aşk kopekliktir, atesbocegi yolu, eroin, leyla, leylanin evi, engeregin gözü, senden once ben, türk, dugumlere ufleyen kadinlar, yalniz gezenin düşleri, basucumda müzik, ölüm içgüdüsu, aklindan bir sayı tut, soğuk kahve, fight club, yaptığı en kötü şey, olumden daha derin, sol ayağım, siddhartha yazilisindan emin degilim :)

Aklima gelen bunlar

0|0
    0|0
  • Canan Tan-Yüreğim seni çok sevdi.

1|0
    0|0
    • bunu okudum cok güzeldi gercekten etkilenmistim:)

• '' Düşüncemin duvarlarına resimler asmak isterdim '' Oğuzcum Atayımmm

Tutunamayanlarda en sevdiğim cümle... Oku tavuk'um

• Kendini arayan kadın... Bu kitabı tam 3 kere bitirdim oku muhteşem hayatımda böyle bir kitap görmedim we okurken ağladım

0|0
    0|0
  • canan tan en son yürekler ölür ya da eroinle dans

0|0
    0|0
  • türk yazarlı değilde mor menekşeleri oku kesinlikle bir okudum tüm arkadaşlarım okudu

birde her kalp kendi sarkısını söyler

0|0
    0|0
  • Canan Tan'ın bütün kitaplarını okudum öneririm

Elif Şafak Aşk, İskender'de çok güzeldir

0|0
    0|0
  • Aşk olarak Türk olmasa da Marc Levy- Keşke Gerçek Olsa'yı mutlaka okumalısın. Öyle yoğun aşk kitaplarını hiç sevmem bu tam kıvamında. Ve aşk değil ama Emrah Serbes- Erken Kaybedenler, Oğuz Atay- Tutunamayalar okunması gerekenlerden :)

0|0
    0|0
  • elif şafak-iskendeeeeeerrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes tüm serisini oku mükemmel :)

0|0
    0|0
  • Eğer yabancı yazar istersen Ateşböceği Yolu şiddetle tavsiye ediyorum Kristin Hannah

0|0
    0|0
  • Canan Tan / Hasret ben çok beğendim tavsiye ederim 3 günde bitirdim :))

0|0
    0|0
  • canan tan-piraye

kürk mantolu madonna sabahattin ali

0|0
    0|0
  • Hıçkırık-Kerime Nadir

Ağlayaa ağlayaa ölmüştüm :)

0|0
    0|0
  • Piraye

Kürtk Mantolu Madonna

0|0
    0|0
  • Canan tan kitaplari gercekten cok iyi oneriyorum cok akici ve acikli ask hikayeleri

1|0
    0|0
  • aklından bir sayı tut, açlık oyunları

1|0
    0|0
Yükleniyor...