Ingilizce icin kitap onerisi olanlar

Universiteye basliycam ve 1 yil hazirligi var bna onerebileceginiz 1 kitap veya herhangi bise var mi kursa gidemem useniyorum

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Hazırlıkta zaten kitap alacaksınız. İlla alacağım diyorsan link buna bak. İngilizce anlatımlı şeyler alma.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yabancı diziler ve kitaplar okumaya çalış şimdi. Grameri onlar öğretecek zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ders kitabı mı okumak için kitap mı? ders kitabı şeklinde istiyorsan odtü'nün reader at work I ve II kitapları iyidir eğer bulabilirsen. bir kitap daha vardı ama unuttum güzel örnekleri filan vardı. evde olsam bakıp söylerdim. 2 kitap o da biri kırmızı başlangıç için diğeri lacivert biraz daha ileri seviyesiydi

0|0
    0|0
  • hah buldum diğer kitabın adını da. essential grammar in use

0|0
    0|0
  • Hazırlık varsa kursa gitmene gerek yok, hazırlığın amacı sana İngilizce öğretmek zaten. Gerekli okuma kitaplarını da sağlarlar.

0|0
    0|0
    • Bnde nerdeyse hic ingilizce yok hangi seviyeden anlatmaya basliyolar acaba

• Bnim girecegim bolum 60 kisi mesela 3 sinifa ayirip 20 20 20 mi yapiyolar

• Hazırlıkta bölüme bakmazlar. Bölümden bağımsız olarak o sene okula kaç kişi girdi ise, atıyorum 1000 olsun, sınav yapıp bölüştürürler. Genelde 5-6 seviye oluyor Beginner, elementary, lower-intermediate, intermediate, upper intermediate gibisinden. Yani hazırlıkta aynı sınıfta olanlar farklı bölümlerden olabilir. Bir de lisenin devamı gibi oluyor, pek bir farklılık yaşamayacaksın hazırlıkta.

• Roman falan mı istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Oxford wordpower sözlükte en iyisi İng.-İng. olarak ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...