İzlediğiniz Yabancı Diziler

Evet Arkadaşlar Çok Merak Ediyorum İzlediğiniz Yabancı Dizileri Yazarmısınız? 3 Tanecik :P

1: Game Of Thrones

2 : Fringe

3: Spartacus

Benimkiler Bunlar :P

Ayrıca Önereceğiniz var mıgüzel dizi

Not: Fringe dizisi gayet yeni başlamak istiyenler için uygun ve çok heyecanlı bir dizidir tavsiye ederim herkese önünüzde 80 bölüm olacak çünkü :)

Güncellemeler:
Ekstradan : The Walking Dead da güzeldir Ama biraz sonlara doğru saçmaladılar :D

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Spartacus bittiğine ciddi üzüldüm

game of thrones sözon finalini izledim yeni sezonu merakla beklemekteyim

how i met your mother gülümsemek istediğimde izlediğim dizi :)

Revolution merakla başladığım ama sonuna doğru sıkıldım son iki bölümü uzun süredir beklemekte hatta indirdim henüz izlemedim...

0|1
    0|0
    • Revolution ' a başlamayı düşünüyorum Fringe Biter bitmez çok meth ediyorlar :D

• "Bass" Monroe ve Miles Matheson aralarındaki olayı az uzatıp abarttılar Türk dizilerine benzedi azcık yoksa konusu çok iyi ama beklentini yüksek tutma derim...

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilimin zoruyla The Big Bang Theory

Severek Chuck izlediğim yabancı diziler.

dizi izleyebilen bir insan değilim bölüm takip etme zorunluluğu sıkıntı yaratıyor bende.

0|1
    0|0
  • hımym iyidir bir de bu ara friends diye bir dizi var herkesin dilinde çok güzelmiş benim izlediğim diziler seninkiyle aynı zaten hepsi süper

0|1
    0|0
    • Ehehehe :) Büşra ? senmisin yoksa ehehe bir arkadaşım önermiştide bunları :D

• How i met your mother,the big bang theory,the walking dead, game of thrones,supernatural,teen wolf,2 broke girls,awkward,shameless,my mad fat diary,the vampire diaries ve şuan rizolli and isles'ı izliyorum

0|1
    0|0
  • Lost

Dexter

Chuck

Spartacus

House

The oz

Rome

Seinfeld

Game Of Thrones

Daha çoookkk var ama şimdilik bunlar geldi aklıma

0|1
    0|0
    • Lost <3

Spartacus <3

Game Of Thrones <3

Türkler Böyle Diziler Yapamaz. Gider Cennet mahallesi - Arka sokakları yapar ... neyse hıh .

• Kesinlikle haklısın

• scrubs

that 70's show (bu eski biraz) :))

0|1
    0|0
  • fringeye başladım ama sıkıcı geldi nedense .. o.z çok iyiymiş.. the walking dead izliyorum

0|1
    0|0
  • may med fet dayri :D

0|1
    0|0
  • hannibal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kesin hepsi çok güzeldir. ama gelin görün kü benim fazla izlememem ve eşimin fazla izlemesi ve beğenmezse hemen muhalaefet olması izleme şansımı bitiriyor. bir gün borçalrım bitsin 1 tv daha alıcam abi ondan sonra rahatça indirdiğim filmleri, tv deki dizi vs. leri dehşet izlicem.

0|1
    0|0
  • Senin seyrettiklerini ben de seyrediyorum.

Eskilerden hoşuma gidenler Chuck, Leverage, Battlestar Galactica, Las Vegas, Eureka, Avatar the Last Airbender

Şu an devam eden sevdiklerim The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Shameless, Boardwalk Empire, Doctor Who, Family Guy, Bones, Sherlock, Castle

Ek olarak az seyrettim ancak the Walking Dead de güzel.

0|1
    0|0
    • The Walking Dead Sonradan bozdu zaten :(

• Hiç başlamayayım o zaman vakti gelince. Vaktim olmadığı için pek seyredemiyorum bu aralar

• Chuck

Spartacus

The oz

0|1
    0|0
  • Shamaless, Gossip Girl , HIMYM

0|1
    0|0
  • hmym bbt got

0|1
    0|0
  • the walking dead