Arkadaşlar Ben Oyunculuk Yapmak İstiyorum

Arkadaşlar ben oyunculuk yapmak istiyorum tiyatro eğitimim var oynamışlığımda fazla ama çevremdekiler herkes yüzümü çok beğeniyor kilom 55 boyum 172 manken olamam biliyorum ama fotomodellik ve oyunculuk yapmak istiyorum ünlü olma gişbi bir niyetimde yok zaten üni öğrencisiyim ek iş olsun istiyorum sadece nasıl başlanır bu işlere ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bi ajansa başvuruyorsun

0|0
    0|0
    • o işler nasıl oluyor ? herkesi almıyolardır herhalde.İzmirde okuyorumda nereden bulurumki burada?

• herkesi alıyorlar, resim bırakıyorsun bir de cv verirsin, onlar değerlendirip çağırırlar seni, tam prosedürü de bilmiyorum google dan İzmir cast ajansı yaz elbet bir yer bulursun

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• ajansa kayıt ol ama iyisine kayıt ol okadar çok sathekar ajnsa varki her buluduğun ajansa başvuru formu gönderme ya da git oyuncu arayan tiyatro ekipleri var onlarla görüş kışın çalış yazın yat çok güzel bir meslek bende oyuncuyum

0|0
    0|0
  • reklam fotografcısıyım,e ticaret firmalarına ya da tekstil firmalarına web yahut katalog cekimleri yapıyoruz arada,bu firmalar modellere günlük 300 ila 500 tl arası ödüyor,düşünüyorsan yardımcı olurum,tabi beğenirlerse

0|0
    0|0
  • Marmara bolgrsindemisin ?

0|0
    0|0
    • İzmirde okuyorum şuan ama bursada yaşıyorum

• ÇEvre olsa iyi olurdu

0|0
    0|0
  • ben rejısörum sana bu konuda yardım ederım

0|0
    0|0