Kapat

Bazıları neden her yazdığı cevaba.......?

bazıları her yazdığı cümlenin sonuna neden "amk" koyma gereği duyuyor..Gunluk hayatta konuşurken de mi her cümlenin sonuna ya da başına "amk" ekliyorsunuz? nasıl bir ruh hali bu? nasıl bir psikoloji?

Güncellemeler:
3 saniyede 10 cevap amk.. hangi kitabı okudunuz desem bu kadar hızlı yazmaz kimse...amk.. :)))))

0|0
21|29

En İyi Kız Görüşü

• Seviyesiz ve terbiyesiz olunca,küfür edince kendilerini daha güçlü sanıyorlar. Halbuki adamlık küfür etmekle olmuyor.işin komik tarafı kızlar da (yani kezbanlardan bahsediyorum) yapıyor bunu.

4|4
    0|1
    • ilk adam akıllı cevap .. +

• pinkwomen çok terbiyesiz

• Şimdi bu cevabı telefondan gördüm.Sırf bu yorumu yapabilmek için bilgisayardan girdim.Rahat yazayım.Şimdi adam olmayanlardan söz etmişsin ? Bir de kezbanlardan ? Sen nesin.. ? Çok merak ediyorum.. Belki adamın el alışkanlığı olamaz mı ? Neye göre yargı yapıyorsun. bir ikincisi de Adamlık sana ve senin gibilere kalmamış.Burda adamlığın tarifini yapmaya çalışma.Küfürcü ve ya ''amk'' kelımesını kullanan bır ınsan degılım.Sadece böyle kibirli insanlardan nefret edıyorum o kadar öpüldünüz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 20

• Hani, bayanlar da söylüyor bunu işin komik tarafı..

"Senin pipin mi var güzelim? Nerenle koyuyorsun lan?!" diyen de az.

Poposunu "özellikle" kıvırta kıvırta yürüyen hatundan bile daha itici oluyorsunuz, emin olun..

Erkek milleti için de; "elinkini görmeyen, kendi s*kini cezair tüfeği sanırmış."

Koy koy, anca sabuna...

5|5
    0|0
  • ben 26 yaşındayım en kızdığım anda ağzımdan çıkan en kötü küfür has*ktir dir

bazen yolda durakta 15 - 16 yaşında kızlar ya da erkekler görüyorum

eskide anneye edilen küfürle cinayet işleyen neslin çocukları analrına küfür ederek birbiriyle dalga geçiyor

o ona bilmem ne yapıyor o onun anasına söyüyor sülalesini elden geçiriyor kızlı erkekli fantezilerine meze yapıyor ya yuhh arkadaş ben utanıyorum onlar adına

günümüzde küfür etmek sosyal statü göstergesi haline geldi resmen yazık :/

0|1
    0|0
  • Al benden de o kadar! ifrit oluyorum o üç harfe..

diyorum ki; hadi erkekler fiilen pek sık yapamadıklarından dillerine peleseng gariplerimin.

peki bizim tayfa da durum nedir?

onlarda koyduramadıklarından mı dillerinde acep ki,

dicem ayıp olacak falan ama derken, yine dedim ben, vallahi dedim billahi de dedim:(

beni de bozdu bu üç harfli meymenetsiz, virüs mü yayıyor nedir:)

0|2
    0|0
  • Normal hayatta da ekleyenini duydum. Hem de bir kız arkadaşım eklemişti işte dedim ki o an iyi ki erkeklerden hoşlanıyorum yoksa hatunlardan garanti soğurdum dflkgjdkh

1|2
    0|0
  • Yazarız Sanane A M K :D

0|0
    1|3
  • nefret ettıgım bısey, kız arkadasımda yapard.ı sebeb yok maksat ıs olsun. o bıle bılmıyor ne yaptıgını ınan . herhalde farlı ya da havalı mı olmak pesındeler anlamıs degılım . bırbırlerıne baka baka yaptıkları bısey bu hala yenı gorenler uygulayanlar varrr...

0|0
    0|0
  • bunu yapan kişiler her cümle sonunda "amk" demezse eksiklik hissederler. azaltarak bırakın diyorum ben. :)

0|0
    0|0
  • en gıcık olduğum tip

1|0
    0|0
  • Bir de sürekli " ;) " kullanan var,deli oluyorum. Gerçek hayatta da durmadan göz mü kırpıyorlar acaba? Dayak yerler be.

0|0
    0|0
  • virgül yerine kullanan tipler var bu kelimeleri...

0|0
    0|0
  • yüklem görevi görüyor koymazsan cümle eksik gibi geliyor mk

1|1
    3|1
  • bazıları için o imza oluyor.

0|0
    0|0
  • hiçbir cvb da argo yok :)

0|0
    0|0
  • Nefret ettigim bir kelime.

0|0
    0|0
  • ben kulllanmam.. kendini havalı sanıyolar heralde

0|0
    0|0
  • laf kalabalıgı yapmaya calısılıyo heralde, bir tepki cümlesi haline gelmis heralde ...

kullanmam.

0|0
    0|0
  • Cevapları okumaya geldim :):)

0|0
    0|1
  • Dedin bunu noldu simdi amk

0|0
    0|1
  • neyin kafasındasın amk

0|0
    3|2
  • Başka sorcak soru mu bulamadın mk

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 29

• Az once bir bayan benim cevabın altına yazmıştı

1|2
    0|0
  • 13 yaşında onlar. Yeni küfür öğrendiler. Bu kadar üstlerine gitme.

2|2
    0|0
  • yine amk yazanlar varya kardeş sana katılıyorum onları kendi haline burakmak gerekir öyle insanların kendilerine faydası yokki topluma faydası olsn.

0|0
    0|0
  • gazetesi bile çıktı:D

0|0
    0|0
  • bak hanım evladı.

en elit insanlar bile bu kelimeyi kullanıyo

tiyatro oyuncusu radyo sunucu komedyenler vs vs uzar gider

bu bir sinir sevinç atıf da olabilir.

ne deseydik pipet mi?

0|0
    1|1
  • Ben şahsen kullanmam, kullanana da gıcık kaparım.Ama o eki kimsenin açılımını kast etmek için yazdığını zannetmiyorum. Yani cümle sonuna koyulan ":D :)" gibi semboller gibi yazıyolar bir anlık. Alışkanlık sonucu, dediğim gibi açılımını kast edenler fazla yoktur.

0|0
    0|0
  • Sanane mk

0|0
    2|1
  • bu bir sokak jargonu ilavesidir bir nevi tamamlayıcı kelime babında

bakış açısını değiştirip bakıldığında aslında bir nevi anlam kaymasına uğramış bir sözcük

gerçen anlamından sapıp yeni anlam kazandırılmıştır

0|0
    0|0
  • Ben asla hayatta küfür kullanmam kızsam bile sevmiyorum insanı aptal gösteriyor ve caresiz sadece zayıf insanlar söver küfür eder

1|0
    0|0
  • alıskanlık ya

0|0
    0|0
  • neden rahatsız oldun onu çözemedim :) sende ortamında bu cümleyi kullanmadıysan bende amk :D hiç olmadıysa bile askere gittiysen öğrenmişsindir :)kullanmışsındır :D

0|0
    1|0
    • Küfretme gereği duymuyorum..çok sinirlenirsem konuşmak yerine tekme tokat dalıyorum..daha somut.ayrıca askerde de küfretme fırsatı bulamadım . Orası argo öğrenme mekanı mı? Amk.

• ooowww abimsinnn :)

• İyide sanane bundan mk.

0|0
    2|1
  • Sorun sende. mk kelimesini biz nokta olarak kullanıyoruz mk. hepimizin psikolojisi bozuk. biraz saygı duyun

0|1
    1|0
  • dayı , amca vs özntileri :)

1|0
    0|0
  • Türk insanı genel manada küfre çok yatkın. Bildiğim hiç bir dil, küfür açsından Türkçe kadar zengin değil..

0|0
    0|0
  • Sadece cümlenin sonuna "mk, amk, amq" v.b kelimeler koyunca kendilerine daha iyi cümle kurabilen, rahat, popüler insan olduklarını hissettiriyorlar.

0|0
    0|0
  • onun bir değişik versiyonu ama aşağı yukarı aynı kapıya çıkıyor link

0|0
    0|0
  • söylenen şeye tepki ve şaşkınlık vurgusu katmak için yapılan çocukluk davranışı.

0|0
    0|0
  • Ergenlerin yeni oyunu

1|0
    0|0
  • Açık, Mert ve Korkusuz demek.

0|2
    3|0
  • hararet katıyo olaya olayın biberi tuzu bir yerde

0|1
    0|0
  • Aklım mantığım kesmiyor AMK

0|0
    0|0
  • Ona küfür olarak bakma bir ek o masum bir ek :-)

0|0
    0|0
  • Şu adamlıktan bilmem neyden dem vuran kızlar..kıl oluyorum hepinize amk ;))

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim sen ne dersen de,istersen bana burda ağzına geleni yaz umrumda değil. Ben küfür edem insanı adam yerine koymuyorum. Küfür ne noktalama işareti yerine kullanılır ne de el alışkanlığı olabilir. Yok öyle bir dünya... Ayrıca bayan dediğin de azıcık nazik olur kibar olur küfür eden bayana da ben kezban derim. Kim ne derse,ne düşünürse düşünsün. Bana göre bu böyle.ister kıl ol ister sev ister sevme insan dediğin edeple tatlı dille olur,küfürle değil.

• öyle mk napıcan

0|0
    0|0
  • çünkü mk reflex olmuştur

0|0
    0|0
  • Bunlarda böyle işte mk

0|0
    1|0
  • güzel bir psikoloji mk

0|0
    1|1