İstanbul'dan kız mı alınır diye bir şarkı var. Hangi ilin kızları daha güzel olur?

İstanbul'dan kız mı alınır

Dostlar der ki yolda kalınır

Gel gör aklım sende güzelim

Boşver belki hepsi yanılır

Bu şarkı hangi amacla yazılmış? Hangi ilin kızları daha güzel olur? Çoğunluk hangi ildedir. Tabi hem içi iyi hem de güzel.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• istanbuldanda kız alınır kenyadan da neden alınmasın ki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbul kızları erkeklerle gonul eglendirir denmeye calısılmıs sarkıda.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her toplumdan it de çıkar yiğitte. Fakat illerin genel geçer eğilimleri vardır. Bu biraz da alacağın bayanda ne özellikler aradığına bağlı. Güzellik nedir senin için? Yuz müdür? Vücut mudur? Ruh mudur? Ahlak mıdır? Bir sürü parametre var. Ama konsept bu. Anladın sen onu...

1|0
    0|0
    • Benim bir yerden kız alacagım yok. Sadece şarkı vardı onun anlamıyla ilgili farklı düşünceleri sormak istedim

• izmir'in kızlarının üzerine tanımam ;) bu bir bir daha ikidir doğru yani ...egenin havasından mı suyundan mı cok guzeldir kızları..fakat bi arkadaşım var bursalı, maşallah öyle mi güzel olur ya :)

1|1
    0|0
  • istanbulun kızlarının k*şar olduğunu söylemiş şairin dostları ve devamında belkide yanılıyorlar demiş.

diğer sorunun cevabını bilmiyorum :)

0|1
    0|0
  • sehirlere gore dusunmuyorum ben bu durumu... malum bazi sehirlerin kizlari superdir denir guzeller vb ama bir bakarsin ki alakasiz... ulkeler dersen ki bak o oluyor, genlerle alakali durum, ornegin slav irki guzeldir

0|1
    0|0
  • alınır neden alınmasın ki. insan her yerde insan. istanbulda diye insan değil mi yani

0|1
    0|0
  • İzmir

Bursa

Sivas

Başka tanımam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...