Ye de bir yerlerin şişmesin lafı doğru mu?

Ben de eski sevgilimden duydum çok şaşırdım kızların canı çekti veya görüp de yemediği zaman göğüsleri şişermiş bu gerçek mi cidden? Hiç başınıza geldi mi :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• doğru olsaydı, küçük memelere, küçük penislere mucize formül olurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• doğru evet benim başıma gelmedi ama kardeşimin olmuştu yiyince o canının çektiği şeyi geçiyo

0|0
    0|0
  • Lafın gelişi öyle derler, çok takılma.

Hatta laf da gelmez mesela.

0|0
    0|0
  • ilk kez mi duydun :) çoook eskiden beri söylenir. küçük çocuklara çok derler, erkekse "al çocum pipin şişmesin" diye gördüğü bi yiyeceği tattırırlar :D

0|0
    0|0
    • ya acıklamasını ılk defa duydum dalga gecıyorlasanıyordum hem bızde oyle bı olay yok sende bunu ogren ancak sevgılımızı yıyemezsek o zaman sıser :):):):

• yahu olaydan haberi olmayan sensin, ben de haberdar ediyorum. ona bakarsan asıl sevgilini yerken olur o iş. neyse yiyişin bakalım

• ısın ıcınde sevgılı varken her turlu oluyo :)

• Kızlar için öyle erkeklerin de ç**** düşmesin derler.Düşerse vay haline.

0|0
    0|0
  • kadın için de erkek için de söylenir ama hiç kimsenin başına geldiğini duymadım

0|0
    0|0
  • Yok ya. Asparagas.

0|1
    0|0
  • Doğru başıma gelmedi ama birinin başına gelmiş annem anlatırdı oradan biliyorum varmış yani doğru

0|0
    0|0
  • tabikide doğru başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • başına gelince tedavisi ya yoksa, napcan o zaman? onun için sen ye,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dediğin dogru ise yeni bir sevgilim olduğunda daha iri göğüsler için kesinlikle ne isterse istesin ısmarlamıcam =)

Kızlarda erkeklere ısmarlamasın bişi benzeri sebepten zuhauhua =)

0|0
    0|0
  • bir yerin şişmesin den ziya de genelde şeyin şişmesin derler :D ama alakası yok ben şiştiğini görmedim hiç

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi :))) Büyüklerin küçükleri korkuttuğu uydurma bi söz bence...

0|0
    0|0
  • yaşlıların zamanında uydurduğu bişey olmalı başıma gelmedi bugüne kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...