Anlayamadığınız filmler hangileri?

Herkes anlayamadığı filmleri paylaşsın ama dikkat edin spoylır verip de küfürü yemeyin. Benim hayatımda anlayamadığım tek film Donnie Darko olmuştu. Biraz düşündükten sonra senaryolu defolu diye kestirip attıydım :)

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Avatar... Uyuz oldugum tek film bilim kurgu , fantastik filmler severim ama..

0|0
    0|0
    • Eh, ben daha çok karmaşık filmleri sormuştum. Avatar'da anlaşılmayacak ne vardı ki :)

• Bilmem bana tuhaf geldi :) Anlamadım sıkıldımmmm boğdu benı :) çok film izlerim ama avatar kadar anlamsızı ve sıkıcıyı hıc seyretmedım (:

Kızlar Ne Diyor 11

• ya şu türk işi GOMEDA nedir o yahu anlayan bana bi anlatsın bide anlayamadığım türk işi film TÜREV

0|0
    0|0
  • Vanilla Sky.

Sıkıcı bir karışıklğı var.

0|0
    0|0
  • Tıkanma (Choke)

0|0
    0|0
  • adını hatırlayamadım da, koskoca migros afm de 3 kişi izledik, film de de 3 kişi vardı, makinist utanmasa soracaktı bize ara vereyim mi vermeyeyim diye, ama hala hatırlayamadım

0|0
    0|0
  • Memento ! Kafam inanılmaz karışmıştı.

0|0
    0|0
  • bir film izledim üç gün de bitirebilmiştim. çok uzun değildi de o kadar sıkıcı ve anlaşılmazdı ki karşısında oturamadım bile film süresi bitene kadar. ama o kadar anlamamışım ki adı da kalmamış aklımda.

0|0
    0|0
  • Donnie Darko ve çoğu David Lynch filmleri. Hatta izlediğim Lynch filmlerinden sadece The Elephant Man'i anladım lan.

0|0
    0|0
  • Bizim Büyük Çaresizliğimiz

Amaçsız sonuçsuz sırf zaman kaybı yaşatan bir filmdi.

0|0
    0|0
  • Memento filmini ve David Lynch`in bazi filmlerini ilk izledigimde pek anlamamistim..

0|1
    0|0
  • inceptian.

0|0
    0|0
  • Kırmızı Keman. Arkadaşım ne lanet, ne aptal bir filmdi o öyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 21 gram diye bir film vardı. Adamlar montajcıya para vermemiş. adına da sanat filmi demiş... Film bölük pörçük bişeydi. Sonu başta, başı götünde, ortası bilmem bir yerde. Anlamadım arkadaş! İnsan gibi sırasıyla verin şu sahneleri değil mi ama? Bulmaca çözmek istesem gider sudoku doldururum, para verip sinamaya gelmem ki...

0|0
    1|0
    • O film karışık diyorsan bir de Memento'yu izlemeni tavsiye ederim. Ben iki filmi de ilk seferinde anladım ama yine de karmaşık filmlerdi.

• Niye hiç üzülmediysem...

• Pulp Fiction diye bir film var, ki bu IMDB'de bile yüksek puanlar almış bir film ama gel gör ki film ne anlatıyor hala çözebilmiş değilim.Ayriyetten en fazla abartılmış film olarak görüyorum, onu izlediğime mi yanayım yoksa kaybettiğim zamana mı, kesinlikle izlenmemesi gereken bir film.

0|0
    0|0
    • imdb'de yüksek puan almasının sebebi Tarantino. Böyle tarz yönetmenlerin hayranları basıyorlar 10 puanı haliyle yükseltiyorlar.

• revolver vardı.ilkinde böyle nefes nefese kaldım obaa o neydi be nasıl nerede oldum.ama sonunda bir karmaşa salak gibi kalmıştım ortalık yerde.film karmaşık değil aslında ben salağım galiba ama izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Donnie Darko evet haklısın... Bir de Lost Highway gibi bilumum David Lynch filmleri...

1|0
    0|0
  • Usual Suspects'i 2.defa izleyerek anladım. Var böyle karman çorman filmler.

1|0
    0|0
  • srpski film.

fellik fellik kaçılması gereken bir film.

0|0
    0|0
  • Mulholland Dr.

Hem b*ktan, hem anlaşılmaz.

0|0
    3|1
Yükleniyor...