Resim çekilmek için b i vakit var mı dır sizce , ya da çekilmemek için ?

misal sabah kalkıldığı gibi çekilmemeli bence :>) , çok tipsiz çıkma ihtimali yüksek .>) peki ya sizce ?

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben eskiden çok resim çekerdim, gece gündüz, her gezmeye gittiğimizde. Sonra bunlar bilgisayarda birikti birikti, binlerce klasör oldu. E oldu da noldu. He bazen ara ara bakarım. Ama son 2 yılda nerdeyse bir kez falan baktım. Tamam bunu geçtim. Yarın ölücez, değil mi, kazık çakan yok. Biz öldükten sonra napıyım o resimleri. Nereme sokuyum o kadar resmi. Ha geride kalan, çoluğun çocuğun olur, bakarlar. Bi müddet sonra bakmazlar, onlar da ölür gider. Eee, sonra düşündüm. Ulan ne kasıyon bu kadar. Çekme, bırak hayatı tadını yaşa, öyle güzel çıkayım böyle güzel çıkayım diyecen de nolacak. En basiti koyacan feysbuka, bakarsa bir kaç kişi bakacak, beğenecek falan. Ha baktı beğendi de noldu yani. Ben yapmadım mı bunları yaptım. Bir sürü ekledim feyse sonra düşündüm aman ne uğraşıyon ya. Artık çekmiyom öyle resim çok. Ha ünlü star mıtar olursun, milyonlar bakar resmine ölünce belki 3 kulufallah 1 elham okur. O yani :DD Bir yaşlı amca ve teyze turistler fotoğraf falan çekiyo ya. Bırak amca ya kaç yaşına gelmişin, ölüp gidecen. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...