Obsesifi nasil yencem

Selam arkadaslar benim takintilarim cogalmaya basladi ozellikle cok sik ayak yikamaya basladim asiri derecede el yikiyorum ve kafamda bir dusunceyi sabahtan taaaa aksam olana kadar dusunuyorum bide abdest konusunda vesvese yapmaya basladim ojelerim cikmis olsa bile tirnagimda biseler kalmistir die dusunup abdest tekrarliyorum acaba oldumu o et parcasimiydi ojemiydi vs. Bide saclarima takmaya basladim senelerdir gittigim kuaforu delirtiyorum burasi acik oldu burasi sole oldu burasi yamuk oldu vs adam artik delirio ufflayip pufluyoo bide ocaga bakiyorum kapali oldugunu gormeme ragmen tekrar bakiyorum tekrar tekrar ev icinde o kadar tuhaf hareketler yapiyorum ki uyku uyumuyorum gece kalkip oturuyorum yatagimikokluyorum .Kopegi zaten attim odadan koridorda yataginda yatio tuy dokuo die bide veterineri ariyip duruyorum kopeginde psikolojisini bozdum yok kokuyo yok tuyu dojuldu yok hapsurdu yok kustu bise oldumu bise olurmu kopek uyurken gidip karnini elliyorum nefes aliyomu acaba uykuda olmus olabilirmi die tobe tobe Allah korusun napcam ben ne olur yardim edin hangi ilaclari kullandiniz? Bu hastaligi olanlar?şu anserex ve lustral aliyorum lustrali 4 gundur unutuyorum icmiyorum delirmek uzereyim bide hasta oldugumda icimden kotu bise soledigimde Allah bana daha kotu hastalik vercek zannedip 50 kere tovbe cekiyorum.Agladim babamda az evel psikoliga git dio sasirdim kaldim napmaliyim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Abdest konuşunda vesveleye düşsende namazını kılabilirsin sıkıntı olmaz ama tekrar tekrar abdest aldınmı günah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doktora gitmende fayda var bak yaşamini engelliyor

0|0
    0|0
  • bende de zaman zaman aynı şeyler oluyor. engel olmak zor oluyor ama bunun çözümü yine insanın kendisinde sanırım. ilaç psikolog v.s. değil bence.

0|0
    0|0
    • s*ktir et isimli bir kitap var. detay vermicem bence alıp okumalısın.

• psikologa gitmende fayda var bide kafanı takmamaya çalış... genelde sıkıntılı durumlarda olur bu takıntı işleri...

0|0
    0|0
  • of ne kadar uzun yazmışsın sadece başını okudum galiba psikolojin bozuluyor bunalıma giriyorsun :)

0|0
    0|0
  • tövbe çekmek ne işe yarayacak adam haklı git bir psikoloğa

0|0
    0|0
  • bunları sen dusunup bır araya toplamaya nasıl başardın kafayı yemek uzeresın bencede gıt..

0|0
    0|0
  • o ne oluyor kı off cahıllık kotu be sımdı bu yazdıklarınıda mı okumam lazım.

0|0
    0|0
  • erken yaşta ölürsün kız

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yardım alman çok iyi olur baya takıntı yapmışsın. İlaçların varsa sakın aksatma; bu bir rahatsızlık, tedavisi de var. Geçmişler olsun diyeyim.

0|0
    0|0
  • Psikologa değil psikiyatra git

0|0
    0|0
Yükleniyor...