Herhangi Bir Sanat Dalıyla İlgileniyor Musunuz?

Evet arkadaşlar, herhangi bir sanat dalıyla ilgileniyor musunuz? ilgileniyorsanız hangi dalla uğraşıyorsunuz? uğraştığınız bir dal yoksa sevdiğiniz sanat dalları hangileridir?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Hobi olarak yaptıklarım;

Ebru

Çini

Mozaik

Cam ve taş sanatı.

Hayatımı tamamladığım

Resim ve müzik.

Çamur sanatını istiyorum ama senin var mı bir fikrin bu konu hakkında yani nerelerde ders veriliyordur. Neler gerekli vs vs ?

0|2
    0|0
    • hobilerin ve hayatını tamamladıkların, hepsi birbirinden güzel. öncelikle en iyi cevabımsın. çamur sanatı için de öyle özel bir yetenek falan gerekmiyor ki zaten son derece yetenekliymişsin yaptıklarına bakarsak. atölyelerde yapabilirsin bunları. konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olabileceğin bir link atabilirim eğer gerçekten ilgiliysen?

• rica ederim, sanata olan ilginizi kaybetmeyin hepsi birbirinden güzel :)

• :)İnşallah.

Kızlar Ne Diyor 9

• Yağlı boya çalışırım arada.

0|1
    0|0
  • gitarla ilgileniyorum beyfendi :P

voleybollada :P

bide fazlaca şiir yazı hatta şimdilerde roman yazıyorum ha bide karakalem öğrenmek istiyorm ya ben :D

ama masajla flan o tür şeylerle ilgilenmem pek :D

0|1
    0|0
    • senle bir gün çok fena bozuşcaz ama sana söyliyim :D voleybol sanat değil :D diğerleri çok güzel şeyler zaten. gitarı karşılıklı çalarız dicem ama ben sana küsüm git kendin çal.

• haha yine koydu lafı gitti ya :D tamam yazma burdan daha :D

• tımım :/ :D

• resimle ilgileniyorum özellikle karikatür çizmeyi çok seviyorum he birde tiyatro şuan amatörce ama üniversitede daha da yoğunlaşmaya çalışacağım tiyatro üzerine. Hep hat sanatıyla uğraşmak istedim inşallah o da bigün olur :)

0|1
    0|0
    • amma çok yönlü çıktın sen be sırık. üniversitede çok aktif bir öğrenci olcaksın belli aşırı sosyal :D ayrıca seçimlerin de çok güzel :)

• ahahaha kıyamam :)

• aç özelliği o zaman her soru ve cevabında sana sırık demiyim ben de :P kıyamazmış, yemezler :D

• Malesef..ama gitar çalmak isterdim..

0|1
    0|0
    • yatkınlık varsa gitar çok zor bir enstrüman değil. ders almadan önce kendi kendime uğraşarak bile 1 ayda çözmüştüm.

• Müzik :)

0|1
    0|0
    • keşke hangi enstrüman veya hangi müzik dalıyla ilgilendiğini de söyleseydin ama teşekkürler :)

• evet ulannnnnnnn

0|0
    0|1
  • müzik

0|1
    0|0
  • Piyano ve keman çalıyorum

0|1
    0|0
  • resim ve edebiyat uğraştığım sanat dalları

müzik ve tiyatro ile uğraşmıyorum fakat ikisini de seviyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Karakalem..

Karalıyorum işte bir şeyler.

1|1
    0|0
  • Müzik tabi ki anadolu kültürümüzü yansıtan Türk Halk Müziği enstürmanımız olan BAĞLAMA ile parçaları icra etmeye çalışıyorum...

0|1
    0|0
  • Keman la ilgileniyorum AMA cok zor

0|1
    0|0
  • fotograf ama amator sayılırım

0|1
    0|0
    • burda hiçbirimiz profesyonel sanatçılar değiliz hepimiz kendi çapımızdayız zaten.

• Müzikle uğraşıyorum 6 Senedir Gitar çalıyorum

0|1
    0|0
  • sanatın her dalı güzeldir ben tiyatroyla ilgiliyim belediye tiyatrosunda oynuyorum

0|1
    0|0
  • edebiyat ve resim .Resim yapmayı severim edebiyat yapamam ama sadece okurum

0|1
    0|0
    • farklı ve daha zor bir yetenek resim. edebiyatı ben de severim. bir dönem ilgilenmiştim ama müzik daha ağır bastı.

• klasik, akustik gitar ve darbuka. türk halk müziği ve alternatif türkçe rock parçalar üzerine çalıyorum.

• hmm iyiymiş

Yükleniyor...