İstanbul vazgeçilmez çünkü ... İstanbul vazgeçilir çünkü ...

İstanbul vazgeçilmez çünkü ... İstanbul vazgeçilir çünkü ...

Neden vazgeçilmeli neden vazgeçilmeli buyurun..?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul vazgeçilir çünkü çünkü çünkü uzar gider benim için 29 yıldır buradayım sıkılmışta olabilirim artık 5 dk lık yolu 1saatte gitmek ne kadar keyifli olabilir, kasko neden istanbulda daha pahalı ve yakıt tabiki, her telden insan var ülkemidir şehirmidir belli değil bu kadar kamyon tır neden hala istanbulun göbeğinde seyir ediyor 2 körünün İstanbul a yettiğini düşünenler yıllardır kış uykusundalarmı, metrobüs yolu için e 5 in emniyet şeridini alıp yolu sağa doğru kaydırarak haliç köprü girişleri her istikamette klometrelerce kuyruk oluşmasına sebep olan mühendisler ve belediye başkanıyla aynı şehirde yaşamak istememek biraz daha devam edersem daha çok saçmalayabilirim. İzmir candır !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bogazı yetiyor ortaköyde kumpir yeme keyfi varya bogaza karşı o yeter

0|0
    0|0
  • İstanbuldan vazgeçemem .. Aşk istanbuldayken güzel benim için:)

0|0
    0|0
  • vazgeçilmez, çünkü sevdiğim burada. onu kendime alayım, sonra vazgeçebilirim sanırsam:)

0|0
    0|0
  • vazgeçilmez çünkü burda doğdum büyüdüm ayrılamam, vazgeçilir çünkü pis havası trafiği gürültüsü var, büyük çelişki oldu yanlız

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmez..her şeyi değerlidir

0|0
    0|0
  • Istanbul vazgecilmez çünküsü yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 404 not found.

0|0
    0|0
  • İstanbul Hiç Vazgeçilmez Olmadı Benim İçin.

0|0
    0|0
  • İstanbul vazgeçilmez çünkü sürekli keşfedilebilir bir şehir.

0|0
    0|0
  • İstanbuldan vazgeçmem çünkü Yaşayabileceğim tek şehir olarak görüyorum.Denizi sahilleri kalabalığı tepeleri tarihi köprüleri anlat anlat bitmez ya İstanbul Anlatılmaz Yaşanır...

0|0
    0|0
  • vazgeçilmez çnkü burası inanılmaz bir şehir.. gecesi ayrı gündüzü ayrı bir güzel.. vazgeçilir çnkü çok kalabalık ve trafiği artık çekilmez bir hal aldı :s

0|0
    0|0
  • alışırsan zor, alışamazsan mecburi

0|0
    0|0
Yükleniyor...