Esaretin bedeli filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Film Stephen King romanlarından uyarlanmış.Gerçek bir olay mı bilmiyorum ve filmin sonunda Allen Green anısına diyor.Kim bu kişi böyle biri gerçekte varmıydı ? bildiklerinizi yazarmısınız :)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• o sadece bir film, aslında herkesin hayatı bir film, ama işlemesini bilene, aynı konuyu 2 farklı yazar işlese birisi muhteşem birisi vasatın altında işlese hangisi güzel olurdu

esaretin bedeli filminde de kötü oyunculuk ve çekimler olsaydı bu kadar güzel olurmuy du

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bıldıgım kadarıyla gercek hıkaye degıl. Romandan uyarlanarak yapıldıgını okumustum. Fılm ıcın soylenecek kotu tek dusuncem yok. Zevkle seyrettıgım hıc sıkılmdıgım bır fılm. İyi ki yapmıslar. Artık bu tarz güzel filmler yapılmıyor.

0|0
    0|0
  • Cok guzel bir filmdi

0|0
    0|0
  • Stephen King'in "Rita Hayworth ve Shawshank'in Kefareti " adlı romanından sinemaya uyarlandı ve yedi dalda oscara aday oldu. Ama en ii film ödülüne Forrest gump'' layık görüldü. IMDB sırasında 1. sırada yer alıyor galiba uzun süredir. Benim de izlediğim en güzel film.

0|0
    0|0
  • O filim benim klasik favorilerimdendir.

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi filmi.

0|0
    0|0
  • güzel bir film aslına bakarsan çok fazla abartıldığını düşünüyorum ... Hikaye klasiğe yakın işlenme tarzı olarak etki bırakıyor insan o kadar yoksa ... bir sürü hapishane'den kaçış filmi vardır ...

0|0
    0|0
  • esaretin bedelini ödüyorlar işte

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Harika bir filmdi hayatimda izledigim en guzel filmdir odule bogulmus bir yapittir ayni zamanda

0|0
    0|0
  • Yaşanmış bir olay diye biliyorum ben ama hiç araştırmadım.

0|0
    0|0
  • dram sevmem ama filmler geçmişte olmuş ve kulaktan kulağa gelen olaylar kaynak olarak kullanılabiliyor :)) yani izlemedim ama öyle biri muhakkak vardır :))

0|0
    0|0
  • Stephen King'in romanıysa gerçekte yaşanmamıştır..

Allen Green, yönetmenin çapkın menajeri..Aids yüzünden ölünce filmi ona ithaf etmişler..

0|0
    0|0
  • Gerçekten var

0|0
    0|0
  • Hayatınızdaki esaretlerden kurtulun tıpkı andynin söylediği gibi umut aslında iyi bişeydir cok iyi.

0|0
    0|0
  • gelmiş geçmiş en iyi 10 filmden biri...

0|0
    0|0
  • iyi filmdi

0|0
    0|0
  • Güzel bir film insanın ufkunu açıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• süper film ama gerçek değil diye biliyorum

0|0
    0|0
  • O yönetmenin arkadaşı film çekildiği zaman öldüğü için onun anısına diye yazıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...