Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da turizm rotası?

10 günlük bir tur için önerilerinizi bekliyorum. nereler görülmeli, nerelerde yenmeli?

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erzurum:Çifte Minerali Medrese,Ulu Cami,Erzurum Kalesi,Saat Kulesi,Üç Kümbetler,Aziziye ve Mecidiye Tabyaları,Rüstem Paşa Bedesteni,Yakutiye Medresesi...

Tortum Şelalesi,Çobandede Köprüsü,...

Cağ Kebap,Kadayıf Dolması meşhurdur.

Adıyaman:Cendere Köprüsü,Pierre Antik Kenti,Nemrut Dağı,Arsemia Antik Kenti,Adıyaman Çarşı Cami,...

Patlıcanlı kollotik ,Pirpirim cacığı,Dövmeç meşhurdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İshak paşa sarayı

Ağrı dağı

Nemrut

Ahlat mezarlığı

Ahdamar adası

Van kalesi

Zeugma

Balıklı göl

Harran

Ulu cami

Hasankeyf

Midyat

Deyrul Zaferan Manastırı

1|3
    0|0
  • Midyat'ı ve Hasankeyf'i kesinlikle görmelisin.

0|1
    0|0
  • maaşallah demeye geldim soruyla ilgim yok

1|1
    0|1
  • Erzurum palandöken dicem ama neysse :D

0|0
    0|0
  • mardin şanlıurfa

0|1
    0|0
  • çok sıcak bir zamanda gitmiyor musun öncelikle? kimin hayali değildir ki.buralarda aslında urfalı bir arkadaş vardı o yardımcı olur diye düşünüyorum ama ilerleyen saatlerde burada.gezilip görülecek çok yer var.ilk aklıma gelenler,Diyarbakır,Mardin;Urfa..

0|0
    0|0
    • aslında planımız kurban bayramında uygulanacak. mevsim daha bir uygun olacak. hedefimiz Gaziantep havalimanından araçla yola çıkmak. Van, Mardin, Diyarbakır, Nemrut, Urfa olmazsa olmazlarımız.

• isabet olmuş gerçekten.en uygun mevsim o zaman diye biliyorum, gerçi hiç gitmedim ama bir ön bilgim var evet.

• Trabzon uzungöl'e git link erzurumu boşver :DD

0|0
    0|0
    • Evet link çok güzel ama Trabzon bu turun hedefi dışında kalıyor. Erzincan, Kars ve Erzurumdan seçim yapmamız lazım.

• biscolata reklamından fırlamış gibisin

0|1
    0|0
  • Sen nesin ya ? maaşallah subhanallah.

0|1
    0|0
  • o değilde resmine bakmaktan dikkati soruna veremedim

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba kardeşim Cenk adam akıllı soru ile gelen adam ilk önce güzel şehrimiz Gaziantep den başlamalı Adıyaman Şanlıurfa Diyarbakır Mardin Van siirt en son durak Erzurum çağ kebapla kapanış yapılmalı ve diğer illerinde kendine has yemeklerinden yenmelidir

0|0
    0|0
  • geçen sene bende doğu ve güneydoğu anadolu turuna çıkacaktm bikaç arkads ama kısmet olmadıgı içn gidemedik.. burdaki cevaplara göre benmde kafamda bişeler şekillenir artk

0|0
    0|0
Yükleniyor...