Acilll. Hoca tam Allahuekber dedi ağzımda su vardı yuttum bir şey olur mu ?

Ya su içiyordum son kez. Ağzımda su var hoca allahuekber dedi ve yuttum ama bilerek yuttum bir şey olur mu :S

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey olmaz. Normalde ezan başladığı anda kesilmesi lazım herşeyin ama mesela bardak elindedir su içiyorsundur. Bitirebilirsin sakıncası yoktur.

1|0
    0|0
    • diskalifiye olmuş :D

• Anlaştık :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Zekeriya hocaya sorsan daha net bir cevap verir yani burda sormusun ;) Öğle ezani demi bir sey olmaz herhalde ilkindiyle aksam arasi olursa bozuluo :)) hey Allahim yaa neyse Allah kabul etsin bisey olmaz desemde bir bilene sor

1|0
    0|0
  • ezan okunmaya başladığında vakit girmiş demektir, ezan sonuna kadar ye iç diye bir şey yok, önemli olan vaktin girmesi; net birşey söylemek zor ama niyetini bozma; olmadı için ferah olsun istersen ramazandan sonra bir de kazasını yaparsın;)

1|0
    0|0
  • ezan okunurken su içebilirsin zaten, bunda yanlış birşey yok.

1|0
    0|0
  • Bişey olmaz ezanın bitimine kadar ye iç..

1|0
    0|0
  • Ezan bitene kadar vaktin var

1|0
    0|0
  • Ezan bitene kadar bir sey olmaz canım.. içini ferah tut

1|0
    0|0
  • valla ben hayyales salah dediğinde su içiyordum hala

1|0
    0|0
  • birşey olmaz yanlışlıkla olmuş ben su içmeyi unuttum :(

1|0
    0|0
  • ya olamz diye bilyorum

0|0
    0|0
  • birşey olmaz

0|0
    0|0
  • hatta geçen gün hoca ezan bitse dahi 1-2 dk devam edebilirsin sonuçta israf filan yapmaktansa onu hemen yiyip niyet etmek makbuldür demişti

0|0
    0|0
  • yok birşey olmaz. ezan bitene kadar derler. ama bir de güneş doğana kadar serbest diyenlerde var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ağzındakini yutmandan bişey olmaz bence.sonuçta içtikten sonra da ağzında bir miktar su kalıyo ve onu da bşrkaç saat içinde yutuyosun.araştır yine de ama bence bişey olmaz

1|0
    0|0
  • Ezan sonuna kadar yiyip içebilirsin.

1|0
    0|0
  • semt semt dakika oynayabiliyo tv daha önce okuyo ona bakarsan bişi olmaz ezanı duy yut

0|0
    0|0
  • Hic bsey olmazz

1|0
    0|0
  • Şimdi gelir fetvacılar

Ne olacak be kardeşim .

1|0
    0|1
  • orucun iptal

0|0
    2|3