Burger King mi, Mc Donalds mı?

Tercih sebebiniz nedir? :)

Ben burger king diyorum :) köftesi daha güzel :)

• Burger King
    60% (44)64% (70)63% (114)Oy Ver
  • Mc Donalds
    40% (29)36% (39)37% (68)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkese +1 katılımından dolayı tşkler..kebabçılar bizler de kebabçıyız ama soru burger :D

0|0
17|24

En İyi Kız Görüşü

• Burger king . dediğin gibi köftesi güzel ve sosları lezzetli .En sevdiğim de Whopper :-))

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Hamburger insanı değil ocakbaşı insanı olduğum için ve bu iki kültür kıyas bile kabul etmediği için ikisi de değil.

0|2
    0|1
    • kebabçısın yani :) soru bu yöndeydi 2 seçenek soruldu kebabcılar kimler denilmedi sayın sophia :)

• bende severimde burger big king menü ye bir bana hak vericen :)

• bendensinn:D

• Kesinlikle Türkiye Burgerking tabi ki..

hele o whooper menü üstüne barbekü sos ay canım çekti gidip yeşem mi diye de ciddi ciddi düşünüyorum suan ...

0|1
    0|2
  • mc donalds daha gzl kokuyo mangal gibi sanki. ama hayvanı tüyü kafası falan olduğu gibi cesetini kıyma makinesine atıyorlarms diye duydum. ne kadar doğru bilmiyorum da yine de yiyorum bazen.bide eskiden daha da gzldi sanki

0|2
    0|0
    • mc donalds ın eti pınar et entegre tesislerinden geliyor.kaliteli ama tat yok..

• kesinlikle burger köftelerindeki sosları cok güzel(:

0|1
    0|0
  • mc donalds gıbısı yok :) oyum B

0|2
    0|0
  • Burger King oranın hamburgeri daha güzel

0|1
    0|0
  • Her ikisi de olur benim için. Ama illa ki bir tercih yapmam gerekirse Mc Donalds.

0|1
    0|0
  • burger king whooper :)

0|1
    0|0
  • evet burgerın hamburgerini hiçbirşeye değişmem :)

0|1
    0|0
  • Mc :)..double cheese burger

0|1
    0|0
  • Mc Donalds

0|1
    0|0
  • mc donalds hemn hemen her her yerde her astanovkada var bizde azerilerde turkiyede cok ama

0|1
    0|0
  • burger kingsiz bir yaşam düşünemiyorum:d

0|0
    0|1
  • Burger king. Mc Donalds ta malzeme az

0|0
    0|0
  • Burger King tercihim.

0|0
    0|1
  • her ikisi de değil ne zamandır; alternatif büfe ve restoranlar benim için cevabı...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben de pide ve lahmacun diyorum daha Türk usulü :))))

Aslında yıllar oldu o markaların olduğu bir şehirde çalışmayalı. İzinlerde de mis gibi mangal varken hamburger yemiyoruz. Ama en son geçen sene Fransa'ya görevli gittiğimde MC Donald's burgeri yemiştim. Güzeldi o yüzden B seçeneğini seçtim. Diğeri ile ilgili bilgim yok.

0|1
    0|0
  • Eskiden, dersane döneminde falan müdavimiydim. Cahillik işte. Bişey sanıyordum oraları. Artık gitmiyorum. Büyüdük. Sağıklı değil orada yediğiniz hiçbirşey. Ayrıca amerikan sermayesini körüklemektir oralara gitmek, 3 kuruşa öğrenci çalıştırılmasını desteklemektir bir bakıma...

O dönemde mc donaldscıydım, son dönemlerimde burgerkinge giderdim. O günlerden özlediğim tek şey king'in acı sosu ve patatesi. Gerisi hikayeydi zaten...

0|1
    0|0
  • Hangisinin fiyatı iyiyse o uygun sanki. Mc in patatesleri iyi burger ın Whoper

0|2
    0|0
  • mc donalds etleri pınar etten geliyor, patatesi konya şekerden, ekmeği yurtdışından, sosları dr.oetker dan geliyor. malzeme kaliteli. üstelik dondurma çeşitleri de çok güzel. böğürtlenli sundea yi tercih ederim. elmalı pie ve vişneli pie var onlar da güzel. menü olarak mc royal i ve duble çizburgeri öneririm.

menüler burger king ile hemen hemen aynı.sadece isim farklılıkları var. tabi çok mecbur olmasam her ikisini de tercih etmem gider dışarda adamakıllı bir yemek yerim daha iyi.

0|1
    0|0
  • ikiside değil normal restoran diyorum

0|1
    0|0
  • bence mc donalds.. burgerleri daha güzel menüleri daha cazip.doyurucu

0|1
    0|0
  • mangal dostum en güzeli,illa burgerse soru ben pek yemem ama bazen ortama uymak adına burgerking whooper :b

0|1
    0|0
  • güzel soru. ama basit, cevap: burger king

0|1
    0|0
  • ikisinden de hazzetmem, ama sadece burgerdaki dondurmalı appel pie beni benden alıyo :)

0|1
    0|0
  • herzaman Burger King :) çünkü onlar bizden biri gibiler :)

0|1
    0|0
  • Burger King, patatesleri falan hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • Tabii ki Burger King..

Ama bundan sıkıldığın zaman Mc'Donalds daha bir tatlı geliyo..

0|1
    0|0
  • Urfa kebap varken...

Farketmiyor benim için aynı gibiler :)

0|1
    0|0
  • ekmek arası döner

0|0
    0|1
  • Tabiki mc çünkü kolası su değil ''Kola''.
    Tabiki mc çünkü bufola sos isteyince extra ücret yok vs. ve dahasını sonra yazacağım..

0|0
    0|0
  • Tabi ki Burger King tabi ki steak house tabi ki king cola king patates tabi ki saoğan halkaları ve tabi ki buffalo sos:))

0|0
    0|0
  • Steakhouse gibi bir yiyecek varken McDonald's boş kalıyor. Fakat Arby's varsa ona giderim. Curly fries gibi bir mükemmeliyet var orda da :)

0|0
    0|0
  • Haci tabiki burgerking 1 kere köftesi lezzetli bu yeterde artar bile... mcdnlds saman gibi

0|0
    0|0
  • Fitness'a gittiğim için iki firmanında ürünleri yasak ^.^

0|0
    0|0
  • A: Burger King

0|0
    0|0
  • ikisini de sevmem ama burger ın stick house una dayanamıyorum

0|0
    0|0
  • burger steak house olsada yesek be !