Konuşturun müzik kültürünüzü :) Slow şarkılar arıyorummm :)) Rekor öneri istiyorum

MP3 üme atıp gece dinleyeceğim. Genelde yabancı sevmem ama müthiş olursa dinleyebilirim. Ama genelde Türkçe şarkılar istiyorum. Sevdiğim sanatçılar: Ahmet Kaya, Sagopa Kajmer, Alper Ayyıldız vsvs. Belli bir tür yok slow güzel şarkılar. Lütfen tırt dandik şeyler olmasın lütfen :) :) Hayatta en önem verdiğim şey müzik :) Çoook seviyorum sizi sağolun :) :)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• madem öyle ahmet kaya falan ali kınık'a da bak bir bence benim en sevdiğim şarkıları ''senin sarkın canım bu şarkı '' 'son şarkıyı çal kemancı ' 'başka birini mi sevdin ' 'ben seni hiç unutmadım 'değsede değmesede'' ali ayşeyi seviyor ' falan filan işte.DD

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ahmet kaya - olmasaydı sonumuz böyle.

mustafa kaya - çocuklar gibi.

0|0
    0|0
  • müzik olarak türkiyeden şebnem ferah,volkan konak,şevval sam ve göksel dışında şarkıcı yok benim en sevdiğim şarkıcı ise adele dir ondan daha iyisi yoktu...

0|0
    0|0
  • Hızlı ve öfkeli soundtrack taz youtube. Dom un oldugu videoyu ac :D mobilde oldgmdan link veremiyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link

link

link

link

0|0
    1|0
  • Buika - No Habra Nadien El Mundo

Ama dikkat edin ağır bağımlılık yapar.

0|0
    0|0
  • Gece gece duygusala bağlamayın gençler.

0|0
    0|0
  • onur koç yemin ederim 4 oldu arka arkaya dinliyorum gerçekten çok başarılı

0|0
    0|0
  • valla dinlediklerin zaten tırt kategorisinde :)

1|0
    0|0
    • Bence kurban ol derim o insanlara :)

• valla seni tanımıyorum bence de sen kurban ol madem bu kadar seviyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...