Hem Türk halk müziği hem de rock dinlenemez mi?

ben her iki müzik tarzını da çok çok seviyorum.ama illaki ikisi arasında bir tercih yapmak mı zorundayım ? her iki müzik tarzını da çok sevdiğimi duyanlar şaşıyorlar.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben hem Türk sanat müziği dinleyip ud çalarım, hem de metal müzik dinleyip elektro gitar çalarım. Sizinki de mümkündür.

1|1
    0|0
  • Folk, indie, pop, metal bile bir arada dinlenebilir. Bazı şarkılar kalıpları yıkmıştır. Ben sadece metal bilirim diyen bir kişi bile bazı pop şarkıları ezbere bilir ve severek dinler.

1|0
    0|0
  • alternatif rock ve metal dinlenebilir de yazdığın bu iki tarz birbirine çok uzak. siyah ve beyaz gibi. halk müziği dinleyen birinin aynı zamanda rock dinliyor olması garip. iç çelişki yaşıyor olabilir misin? ben "hoşuma giden her şeyi dinlerim" anlayışına karşıyım. insan belli bir yaştan sonra kendi tarzını oturtmuş olmalı, nelerden zevk aldığına bir karar vermeli artık. hayatın her alanında olduğu gibi müzikte de ben şu tarzı benimsedim diyebilmeli insan.

1|0
    0|1
    • hoşuma giden her şeyi dinlerim diyenlerden nefret ediyorum. bazen beatles dinlemek istiyorum,bazen kardeş türküler.ama hiçbir zaman ‘‘dur bir beyonce,rihanna dinleyeyim‘‘ dediğim olmadı.bu şarkıcıları küçümsediğim için söylemiyorum.sevmiyorum.ama bu iki türden de ayrı zevk alıyorum.

• Müzik tarzları diye bir ayrım olmaması lazım. İnsan o an için istediği parçayı dinleyebilir. Ben hertürlü müziği severimde, dinlerimde. Buna kimse karışamaz, lafta söylemeye hakkı yoktur.

1|1
    0|0
  • Dinlenebilir, ben çogu müzik tarzını dinlerim, ayırt etmem, tek tarzada bağlı kalmam.. Hıı ortamına göre uyum sağlarım.

cut.

1|0
    0|0
  • Dinlenmez

0|0
    1|0
  • rock, metal, klasik müzik, jazz, blues dinliyorum, piyano çalıyorum. hayatta herşeye inanırım.

1|1
    0|0
  • sıkı bir metal ve klasik müzik dinleyicisiyim.. ama yeri gelir türkü de dinlerim, dinlemekten öte anlarım da. mesela rob halford dinlerken açarım birden aşık veyseli, neşet abiyi dinlerim. olmadı açar izzet abiden "yaş fasılını" dinlerim. sonra döner empyrium dinlerim, him, amorphis, iron, saturnus, rammstein dinlerim, olmadı tiesto dinlerim, o da olmadı suicide commando dinlerim, o da olmadı "gel gör beni aşk neyledi" tarzında, eli ayağı düzgün ilahileri dinlerim, olmadı sezen aksu dinlerim, olmadı funeral doom dinlerim.. manyağım lan ben :)

şaka bir yana, kötü müzik yoktur, kötü yapılan müzik vardır. güzel olan her şeyi dinlemeli insan.

0|0
    0|0
    • ortaya karışık olmus bu :-) ben bu kadar geniş kapsamlı bir dinleyici degilim .

• sen başka yorumlara bakma :) gerçek bir müzik sever, bu ön yargılara takılmaz. kendine duvar örmeye hiç gerek yok.. duvar örenler müzik severler değil, tarz severlerdir.

ne yapayım yani metal dinliyorum diye aşık veysel'in o anlam yüklü sözlerini, sazının tınısını duymayayım mı :)

• kafana göre takıl işte kime ne :/

1|0
    0|0
  • Her tür müzik dinlerim..

Türk halk veya Türk sanat müziği dinlemeyi eski kafalılık yobazlık zanneden sonradan görme eziklerin sırf yabancı şarkı paylaşma dertlerine, özentiliklerine bitiyorum..

0|1
    0|0
  • bence rock dinlenmez :) ama sevdiğiniz her müzik türü dinlenebilir elbette.

0|0
    1|0
  • Hem türk halk müziği hem rock dinlenmez ! ya Türk halk müziği dinleyeceksin ya da rock

0|0
    1|1
  • zevkler ve renkler tartışılamaz söylenenlere aldırma istediğini dinle...

0|0
    0|0
  • Ortalik metalci kayniyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabikide dinlenir o sasiranlari bosver bende hem rock hem turk halk muzigi dinliyorum kafama ne eserse yani :D

1|0
    0|0
  • Bence olabilir neden olmasın ya bende rock caz haricinde her tarzda müzik dinliyorum Türk sanat müİği Türk halk müziği pop slow yabancı olur hani niye olmasın

1|0
    0|0
  • Dinlenir tabii ne var bunda :)

1|0
    0|0
  • Dinlenir tabi ki.Müziği kategorize edip seçicilik yapan insanları hiç bir zaman anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim her tür müziği dinlerim :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...