İşte en çok okunan gazeteler!

En çok hangi gazeteleri okursunuz? Anketi doldurmayı unutmayın!

• AYDINLIK CUMHURİYET
    10% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • SÖZCÜ
    45% (9)36% (4)42% (13)Oy Ver
  • HABERTURK SABAH POSTA
    20% (4)9% (1)16% (5)Oy Ver
  • ZAMAN STAR YENİŞAFAK
    10% (2)27% (3)16% (5)Oy Ver
  • DİĞER
    15% (3)28% (3)20% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
HÜRRİYET ve MİLLİYET C şıkkındadır
Evet arkadaşlar, ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum. Son anket sonuçlarına göre, "Sözcü" en çok okunan gazetedir. En az okunanlar, "Aydınlık ve Cumhuriyet" gazeteleridir. Not: Lütfen en iyi cevap seçtiğim şahsı değerlendiriniz arkadaşlar.

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Son dönem de B..

0|1
    0|0
    • "Son zamanlarda gezi olayları oldu. En iyi yansıtan sözcüdür." diyorsun yani. Bundan ötürü, onu ikinci satıra ayırdım.

• Yani aslında öncesinde de başlamışlardı..Zaten kovulan yazarların bir cogu oraya gecmişti..Ama gezi bir milad oldu malum ülkenin yazılı, görsel ve sosyal medyası için..

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• butun hepsının ekonomı yazarlarını okuyorum hurrıyett ve mıllıyet erdal saglam sukru kızılot ve gungor uras,aksamdan denız gokce,vatan alı agaoglu,dunya alahattn aktas,murat dınc,bugun perıhan ,sabah okan muderrısoglu,suleyman yasarmelıha okur,zaman murat yulek ve selım ısklar,esfender korkmaz ve remzı tunc radıkal ugur gurses ve guven sak genelde butun gazetelerın ekonomı koselerını okurum.guncel kısımda haberturk ve hurrıyete bakarım

0|0
    0|1
  • Özellikle takip ettiğim bir gazete yok ne olursa onu okurum..Zaten hiç biri tarafsız değil..

0|1
    0|1
    • Emin misin?

• tarafsız gazete yok dogru soyluyor arkadas genelde hurrıyet,mıllıyet,evrensel ve vatan bır tarafta yer alırken sabah zaman haberturk ayrı bır yerde yer alıyor.okdugum kose yazarları aynı konu hakkında farklı sekılde yazı yazıyorlr.mesala bırısı dıs borcu anlatırken borcu yok dıye yazarken dıgerı de butce ve borc surdurulebılırlıgı hakkında agır yazılar yazıyor.bu yuzden her gazetenın ekonomı yazarlarını okumak ıstıyorum.dunya gazetesı bıraz tarfsız gıbı duruyor hakkını yemeyım

• Haklısın..Dünya gazetesini bilmiyorum açıkçası ama en çok satan ilk on gazete baya taraflı yazıyor..

• Turkiye'de en yüksek tiraja sahip gazete zaman gazetesidir,

0|1
    0|1
  • özgür gündemden vazgeçmem ^^

1|1
    2|1
  • Radikal, Evrensel, Bir Gün

0|2
    0|0
  • muhalif olduğu için sözcü

1|0
    0|0
    • sözcü mü muhalif? körlerle sağırlar birbirini eleştiriyor hesabı bunların işi.

• sol, yurt ve radikal okurum. radikal'e sadece internetten bakarım. sol'un internet baskısı abonesiyim. yurt'un iki günde bir falan çıktısını alırım.

0|0
    0|0
  • burya niye soruyosun ki her hafta traj sonuçları açıklanıyor zaman posta hürriyet sözcü sabah fotomaç genellikle bu şekilde gidiyor

0|0
    0|0
  • ZAMANla STAR'ı nasıl olur da aynı şıkka koyarsın. 1 milyon tirajlı gazete ZAMANdır.

0|1
    2|0
  • Gazete okumuyorum...

0|0
    1|3
    • Millet seni görüp, kültürünü değerlendirsin diye en iyi cevap seçtim.

• Fanatik

0|0
    0|0
Yükleniyor...