Gerçek vatansever kimdir kim değildir?

öz kültürüne bağlı, genel ahlak kurallarına uyan ve yaşayan, onlarca yabancı dil konuşsa bile konuştğu dilin milleti gibi yaşamayan, o dili milletinin ve devletinin menfaati için kullanan, yeri ve zamanı geldiğinde milliyetini ve inancını çekimeden- korkmadan söyleyebilen, mevki ve makamının yetkilerini sonuna kadar kullanan, bunu yaparken Fatih Sultan Mehmet'in devlet işlerinde devletin mürekkebini kendi şahsi işleride de kendi parasıyla aldığı mürekkebi kullandığı gibi hassas davranabilen kişiler gerçek vatansever.siz ne dersiniz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek vatan sever ADOLFHİTLERDİR..

Gerçek vatan düşmanı ADOLFHİTLERDİR::

0|0
    0|1
    • ben möyüm diyosun anlamadım

• insanları fırınlarda damıtmak ve yağlarından kadın eldiveni yapmak ve lanet olası israilin kurulmasına direkt ya da endirekt kurulmasına hizmet eden Adolf hitler vatanseverse senin bu ülkede işin yok.

• yahudilerin yakılması ve onlardan kadın eldiveni yapmak güzelmiş sevdim bunu..

İsrailin kurulması tamamiyle Almanyanın savaşı kaybetmesiyle olan birşey yoksa birtek yahudi bile kalmazdı..;)Nasıl bütün dünyayı dize getirdi ama nasıl herkeze kan kustu...İşte o güç ve intikam dır gerçek vatanseverlik.Ya öl ya da ülekeni koru..

Kızlar Ne Diyor 1

• Oflular vatan sever insanlardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok basit gelecek ama en doğrusu da bu Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır

0|1
    0|0
  • Tabiki de facede i <3 vatan yazanlar

0|0
    0|0
  • sahip olduğu huzuru ve güveni bir kenara itip gözünü kırpmadan ölüme atlayan Mehmetçiklerdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...