Çirkinler,öteki dünyada, güzellerden avantajlı konumda mı olurlar?

Çirkin olanlar öteki dünyada güzellerden avantajlı konumda mı olurlar?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Allah yalnızca kalplere bakar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çirkinlik de sınav güzel olmak da... önemli olan sen bu başına gelenin altından kalkabiliyo musun isyan ediyo musun? veya güzel olup da ahh ben güzelim her şeyin en iyisiyim diye bunu sana verene şükürsüzlük mü ediyosun? söylediğim gibi haticeler değil, neticeler önemli

0|1
    0|0
  • yoo olmaz öyle bişey

0|1
    0|0
  • Allah yalnizca kalplere bakar

0|1
    0|0
  • orasını Allah bilir

0|1
    0|0
  • Ne açıdan avantajlı?

0|1
    0|0
  • Daha az seks= daha az zina şu durumda avantajlı duruyorlar :p

0|1
    0|0
  • Allah guzele cirkin irka bakmaz Allah takva sahiplere bakar her serde bir hayir vardir

1|1
    0|0
  • yoo ne alaka.

0|0
    0|0
  • orada insanları güzelleştiricek olan tek faktör imanları

0|1
    0|0
  • Alakasını anlayamadım?:/

0|0
    0|0
    • mesela bu dünyada güzel ve çirkin olarak değerlendirdiklerimiz öteki dünyada birbirlerine göre eksiklerine bakılarak çirkinler daha mı avantajlı olur ?

Erkekler Ne Diyor 8

• burda yapıp yapmadıklarına göre değişecek olan bir durum.yakışıklı veya güzel olması,günahlara daha aşina olması potansiyelini verse de,günahkar olup olmamak yine kendi ellerindedir.seçim onundur yani.

0|1
    0|0
  • Avantajlı oluyoruz sanki evet cinsellik yaşama şansı daha düşük aha az günah demek buda

0|1
    0|0
  • Yatıp uyumalısın

0|1
    0|0
  • ya ahirette bu çirkin bu güzel diye ayırmıyackalar günahlarımız sevaplarımız önemli diye biliyoruz

0|1
    0|0
  • Yok öyle bir şey çirkinleri kandırmak isyan etmesinler diye söylenir :D

0|1
    0|0
  • Yok..Eşitlik olur

0|0
    0|0
  • sanırım öyleymiş.mesela bu dünyada kel olanın saçı öbür tarafta çok gür ve güzel olucakmış.diğer konulardada öyle diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...