Askeriyede hangi alanı seçmeliyim?

Kara harp okulu ve deniz harp okulunu kazandım tercihlerimde makine mühendisliği falanda geliyor hepside istediğim meslekler çok mutlu olmalıyım ama karar veremiyorum hangi harp okulu daha iyi olur artıları eksileri neler

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kara daha iyidir, bu arada tebrik ederim güzel bölüm (:

0|0
    0|0
    • saol istediğim herşeyi kazandım ama hepsi bir arada olunca karar veremiyorum :)

• hadi ya. ama deniz cidden zor yani iyi düşün derim ama sen mutlaka rehber hocalarla ya da askerle konuş.. evet cok güzel bolum geleceği de garanti tebrikler bakalım :)

• saol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla istikbal goklerdedir diyerekten hava.harbi tercih ederdim de mesela tayinlerini dusun karada olursan doguya falan gidip durcaksin orda mutlaka zaten iki yil kaliyorsun ama deniz oldugu zaman da hep denizin oldugu yerde oluyorsun daha guzel bence istanbul, İzmir gbi yerlerde olmak tercih senin :)

0|0
    0|0
    • sendeki biraz deniz sevdası :)

• Evet galiba ama bende pilotluk istiyorum ya hava harbe ya da sivile :) batiyi seviyoruz napalim :/

• sevdikten sonra heryer memleketim diyip görev yapıyosun :) kara seçersem özelikle doğu görevi isticem

Erkekler Ne Diyor 1

• tebrikler, ben olsam kara harpı seçerim özel kuvvetlere filan katılırım aksiyon adamıyım çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...