Vücutçu arkadaşlar bakar mısınız ?

19 yaşındayım link böyle bir vucudu evde yapabilirmiyim , yapabilirsem nasıl bir program izlemem gerekir aydınlatırmısınız şimdiden +1 , resmi örnek olsun diye koydum adamla bir ilgim yok.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda tecrübesiz olduğun çok farkediliyor. kilon,vücut tipin,genetiğin,çalışma programın,tekniği bilip bilmemen,beslenmen vs.vs. çok fazla şey var bilmen gereken.evde yapabilmen için tecrüben,bilgin olması gerek.sen önce bir spor salonuna gitmeyi dene.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• evde zor

0|1
    0|0
  • evde çok profesyonel olmaz ama buna yakın bir şey yapabilirsin p90x diye bir ev programı var videolu programlı anlatım vs, evde yapabilceğin hareketleri falan gösteriyor kaç dk yapcağını nasıl ısıncağını falan faydalı bir program "p90x" torrent olarak bulabilirsin

0|1
    0|0
    • hacı bu p90x i araştırdımda bu nası bişe nerden izliyoz nerden indiriyoz paralımı

• parayla cd, set vs satılıyor öyle alırsan daha mantıklı olur ama internetten videolarını indirebilirsin ama dedimya seti alırsan daha iyi olur evde kullanabilceğin ufak tefek aletlet falan var

• Çok çalışman lazım sürekli olması lazım ve iyi beslenmen lazım bende böyle olmak istiyorum link çok abartıyı sevmem bu yeter

0|1
    0|0
  • kardeşim evde olmaz da evde çalışmanın yanında yüzme de lazım. bisiklette sürebilirsin alt taraf için

0|1
    0|0
  • çok yüzersen ve iyi beslenirsen buna hafif benzer ama böyle olmaz link

0|0
    0|0
  • t1307.hizliresim.com/1c/r/qpds1.gif

1|1
    0|1
  • evde o kadar olmaz bence. evde sadece toplarsın fazla kas zor.ama ben fazla anlamam bu işlerden

0|1
    0|0
  • iyi beslneme iyi dinlenme ve her bölge için kas çalışman lazım

0|0
    0|0
  • Lan verdiğin link gaylerin sitesinden :D

0|0
    0|0
    • aga bilmiyom vala gaymı topmu internette en yakın bunu buldum aldım herşey olabilir :D

• Ben 2 yıldır yapıyorum spor salonunda bu adam gibi anca oldum o kadar kolay bir şey değil evde yapamazsın sadece hayal

0|0
    0|0
  • bu işler evde zor

0|0
    0|0
  • evde zor bu işler

0|0
    0|0
  • yapamassın diye birşey yok arkadaşların dedıgı gbı tecrube ve bılgın olması gerek ve en onemlısı sabır gerek.. şekildeki adam o kdr da iyi değil :) göğüs kasları zayıf kalmış ayrıca karın kaslarının ilk dördü çok net son düördü neredeyse yok gbi ve trapezler de iş yok kısacası istedıgın vucudu bıraz dha dusun baskasına özenme baskası sna özensin :) nasıl gelışceğin tamamen senn genetiğine bağlı..belli bir altyapın kondüsyonun yoksa snn baya ama baya ugrasman gerek..

0|1
    0|0
Yükleniyor...