Dizi tavsiye eder misiniz?

Yeni bir yabanci diziye baslamak istiyorum tavsiyeleriniz neler? Biraz da konusundan bahsederseniz sevinirim :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• game of thrones,supernatural,revolution, shameless,ne bıleyım bır dunya sahane dızı var ne tarz seversınız deseydınız

0|0
    0|0
  • game of thrones izle ..

krallık için kapışan birkaç ailenin entrikalarını ve kapışmalarını anlatıyor ;)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey arıyorsun? Biraz eğlenmek istiyorsan the Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Shameless güzeldir. Bunlar harici Boardwalk Empire da güzeldir, 1900lerin başında alkol yasağı döneminde geçiyor. In Treatment yavaş da olsa ilgin varsa zevklidir, bir psikolog ve hastaları arasında geçiyor. Çizgi film olarak Family Guy ve bitmiş olsa da Avatar the Last Airbender var. Saymakla bitmez, bunların arasında merak ettiğin varsa sor :)

0|0
    0|0
    • Big bang theory?

• Dört kişilik bir grup var çoğu fizikçi. Bunlardan ikisi yeni bir apartmana taşınıyorlar, karşıda ise Penny diye bir kız oturuyor. Genel olarak aptal sarışın tiplemesi... Başlarından geçenler anlatılıyor. Komiktir tavsiye ederim.

• frank gıdıcı:) fıonanın hastasıyım:)

• Supernatural,Teen wolf,The walking dead.Supernatural'ı izle ama kesinlikle...

0|0
    0|0
  • İzlemek istediğin belli bir tarz var mı ? Ona göre tavsiyede bulunsam daha iyi olur. Şimdi hepsinin konusu yazmak istemiyorum buraya.

0|0
    0|0
    • Lie to me gibi ama biraz da gossip girl. Vampirli seyler istemiyorum

• Kyle XY 'yi tavsiye ederim. 16 yaşlarında bir çocuk ormanda kendine geliyor. Hiç bir şey hatırlamıyor ve çırılçıplak. Yeni doğmuş gibi ama göbek deliği bile yok. Seni heyecanlandırcak ve bol bol da şaşırtacak bir dizi. Bunu izlediysen söyle başka bişeyler daha tavsiye edebilirim.

• Ray danovan

Orphan black

yenilerden öneri.

0|0
    0|0
  • prison break en son izledigim dizi :P

0|1
    0|0
  • breaking bad

supernatural

the walking dead

0|0
    0|0
  • game of the rns

0|0
    0|0
  • Dizi tavsiye etmem. Ama bu konuda ısrarcıysan, "Revulation" izle derim.

0|0
    0|0
  • supernatural. melekli şeytanlı vampirli. her şey karışk :D

0|0
    0|0
  • show tv de mis gibi deli yürek oynuyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• shameless süper bir dizi ama içinde cinsellik ve küfür yoğun uyarıyım

pretty little liars var burda da 4 tane kız var birisi bunlara sürekli şantaj yapıyor takip ediyor falan ilginç bir dizi.

bing bang teori bunuda ara sıra izlerim çünkü konuşmalarında bilimsel terimler kullanıp duruyorlar onları okumak beynimi yoruyor ama komik ve eğlenceli bir dizi

2 broke girls bunu çok izlemedim bikaç bölüm izledim fena değildi

0|0
    0|0
  • Orphan black link

The walking dead link

0|0
    0|0
  • the walking dead.

0|1
    0|0
  • Fringe izle mükemmel dizi sonra doktor dzilerini seversen off the map var 16 bölümlük filan çok iyi

0|0
    0|0
    • Doktor dizilerini seviyorum, fringe ablam izlemisti ama konusunu bilmiyorum

• Off the Mapi izle bide Doctor Who ve Revelationı izlemeni tavsye ederim :) Fringein konusu anlatılacak gibi değil aslında ütopik şeyler ilk bölümler sıkıyor ama sonradan baya sarıyo :)

• dexter'ı izliyorum...güzel dizi de bazı sahneler izlenilmeyecek kadar berbat. bitmiş dizilerden merlin var fantastik severseniz. kore dizileri var şu an popüler , izlemediyseniz boys over flovers 'ı izleyebilirsiniz. izlediyseniz, playful kiss ve personal taste var eğlenceli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...