Weekend (Haftasonu) filmini izlediniz mi?

Ben izledim ve çok güzel bir filmdi. Sadece yorumlarınızı merak ettim. Adından çıkaramayanlar için link atıyorum. link

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel bir şeye benziyor. izleyebilirim. hatta belki izlemişte olabilir. benim gay arkadaşlarım var onlarla film izledik bir çok. ama isimlerini bilmiyorum bilgisayardan açıyorlar. çok dindar bir katolik ailenin oğlu, erkek arkadaşı valan oluyor işte. aslında çocuk çok iyi çok düzgün ailesi ve çevresi tarafından çok sevilen birisi ama bu olay öğrenildiğinde herşey tersine dönüyor.sonunda buna dayanamayıp intihar ediyor. annesi ondan sonra kendini kaybediyor. o kadar çok üzülüyor ki hep dua ediyor ve bir çözüm yolu arıyor. sonra bütün eşcinsellerin temsilcisi gibi bir şey oluyor. o kadar çok ağlamıştım ki o filmde anlatamam. belki izlemişsindir ama adını bilmiyorum. gerçekten çok güzeldi. adını öğrenirsem yazıcam sana mutlaka izle çok sıkı bir film.

0|0
    0|1
    • Hayır dediğin bu film değil. Ben bu filmi izledim. Ve sadece yorumlarınızı almak istiyorum. Bu filmi izlemeni tavsiye ederim. Benim gibi eşcinsellerin yaşamını iyi anlatıyor. :))

• insanları çok fazla bölüyorlar. "Benim Adım Khan" filminde de dediği gibi..inlarlar ikiye ayrılır. iyi insanlar-kötü insanlar.

• Kesinlikle haklısın! :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu an iniyor, yarın izlerim :)

0|0
    0|0
    • En sevdiğim film.. Eşcinselliği çok iyi anlatmış. Sonunda çok duygulanmıştım. Film sıkıcı gelebilir. Aynı ortamlarda geçtiğinden kaynaklanıyor. Ama şahsen bana hiç sıkıcı gelmedi. :))

• İçinde bizden bir parça olduktan sonra pek sıkıcı geleceğini sanmıyorum :)

• Kesinlikle haklısın.:)

Yükleniyor...