Istanbul'da yaşayıpta istanbulun hangi saraylarını, müzelerini, camilerini ziyaret ettiniz?

ne yazık ki istanbulda yaşayıpta istanbulu yaşamayan istanbulun farkında olmayan çok kardeşimiz var. siz de istanbulu keşfetmeye zaman ve imkan ayırabiliyormusunuz?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• evet kesinlikle katılıyorum sana istanbuldaki çoğu arkadaşıma soruyorum oraya gittin mi diyorum yoo diyo soruyorum meğerse hiçbiyere gitmemiş. bence insanın birşey yanındayken değeri bilinmiyor. vakit buldukça geziyorum ben 3 senedir. daha gitmediğim birsürü yer var. bence bütün İstanbul bütün gününü versen enerjik bir insansan yeterli de paran varsa 2 haftada biter :) bir de şunu tespit ettim (onların deyişiyle) istanbullular genelde cafeye alışveriş merkezlerine falan gidiyorlar dışarı çıkmak için. farklı ortam göreyim anlayışı yok. zaten karşıya geçmek 2 saatini alıyor.

0|1
    0|0
    • mimar bir arkadaş daha arkeoloji müzesine gitmemiş süleymaniye yi görmemiş...durum bu kadar vahim.

• olsun içinden çizmek gelen insan iyidir :) ben de yusufçuk kelebek çizmeyi falan çok severdim :) sonra arkadaşlarıma dağıtmıştım çok mutlu olmuşlardı :)

• ne güzel..tebrikler

Kızlar Ne Diyor 7

• Topkapı,Yerebatan,Harbiyedeki askeri müze,Beylerbeyi Sarayı,Ayasofya daha vardır belki de aklıma gelmiyo.Hemen hemen her semti de bilirim mutlaka gitmişimdir.

0|1
    0|0
  • Üniversite için geldiğim de ilk 2 yıl bütün hepsini bitirmeye çalışmıştım sanırım topkayı sarayına 15 defa gitmiş olabilirim her gelen arkadaşımı istanbulun en güzel yerlerine götürmüştüm okdr güzel bir şehir ki kıymet bilmek lazım

1|1
    0|0
  • Her yerini gezdim.

0|1
    0|0
    • ne güzel... eski sokaklar, cıvıl cıvıl mahmut paşa?

• Her gelen misafirle ayasofya topkapı sultanahmet vs vs yaptığımızdan çokça gezdim heryeri

1|1
    0|0
  • Topkapı,Yerebatan,Deniz Müzesi ilk aklıma gelenler.gitmeyi istediğim de epeyce ama zaman:/

0|1
    0|0
  • İstanbul'da yaşamıyorum ama hemen hemen her yeri gezdim.

0|1
    0|0
  • bende o keşfetmeyen kardeşler arasındayım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 5 * soruna.Eyüp Sultan , Topkapı Sarayı ve Sultaahmet camisi en sık ziyaret ettiklerim.Haklısın İstanbulda yaşayıpda ecdadımızın mabedlerine gitmeyen dolu gereksiz kalabalık var..

1|1
    0|0
    • teşekkür ediyorum.. elbetteki hırka-i şerif camisii de. fakat aynı zamanda askeri müzede mehter dinlemek ve arkeoloji müzesinide ziyaret etmek gerek..avm ye ayıracak vakit bile olmamalı. okumalı gezmeli öğrenmeli...idrak içinde.

• sultan ahmet camii,eyüp sultan,yere batan sarayı,ayasofya,topkapı sarayı.

0|1
    0|0
  • bilmezler ama beylerbeyi sarayı küçüksu korusu beykoz tarafında çok güzel saraylar var

0|1
    0|0
  • İstanbul'a 9-10 kez gelip giden birisi olarak, Topkapı dışında gezdiğim bir müze yok. Ki saatlerce dolaştığımız halde Hazine'ye bakamadan çıkmak zorunda kalmıştık, çok büyük

0|0
    0|0
  • çoğu yerine gittim ya. bir dolmabahçe ve çırağana, beylerbeyine gidemedim. oralar çok lüks. anca baktım :)

0|0
    0|0
  • müze ve saraylara gitmedim.

ama diğer her semtini gezmişimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...