Kapat

Istanbul'da yaşayıpta istanbulun hangi saraylarını, müzelerini, camilerini ziyaret ettiniz?

ne yazık ki istanbulda yaşayıpta istanbulu yaşamayan istanbulun farkında olmayan çok kardeşimiz var. siz de istanbulu keşfetmeye zaman ve imkan ayırabiliyormusunuz?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• evet kesinlikle katılıyorum sana istanbuldaki çoğu arkadaşıma soruyorum oraya gittin mi diyorum yoo diyo soruyorum meğerse hiçbiyere gitmemiş. bence insanın birşey yanındayken değeri bilinmiyor. vakit buldukça geziyorum ben 3 senedir. daha gitmediğim birsürü yer var. bence bütün İstanbul bütün gününü versen enerjik bir insansan yeterli de paran varsa 2 haftada biter :) bir de şunu tespit ettim (onların deyişiyle) istanbullular genelde cafeye alışveriş merkezlerine falan gidiyorlar dışarı çıkmak için. farklı ortam göreyim anlayışı yok. zaten karşıya geçmek 2 saatini alıyor.

0|1
    0|0
    • mimar bir arkadaş daha arkeoloji müzesine gitmemiş süleymaniye yi görmemiş...durum bu kadar vahim.

• olsun içinden çizmek gelen insan iyidir :) ben de yusufçuk kelebek çizmeyi falan çok severdim :) sonra arkadaşlarıma dağıtmıştım çok mutlu olmuşlardı :)

• ne güzel..tebrikler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Topkapı,Yerebatan,Harbiyedeki askeri müze,Beylerbeyi Sarayı,Ayasofya daha vardır belki de aklıma gelmiyo.Hemen hemen her semti de bilirim mutlaka gitmişimdir.

0|1
    0|0
  • Üniversite için geldiğim de ilk 2 yıl bütün hepsini bitirmeye çalışmıştım sanırım topkayı sarayına 15 defa gitmiş olabilirim her gelen arkadaşımı istanbulun en güzel yerlerine götürmüştüm okdr güzel bir şehir ki kıymet bilmek lazım

1|1
    0|0
  • Her yerini gezdim.

0|1
    0|0
    • ne güzel... eski sokaklar, cıvıl cıvıl mahmut paşa?

• Her gelen misafirle ayasofya topkapı sultanahmet vs vs yaptığımızdan çokça gezdim heryeri

1|1
    0|0
  • Topkapı,Yerebatan,Deniz Müzesi ilk aklıma gelenler.gitmeyi istediğim de epeyce ama zaman:/

0|1
    0|0
  • İstanbul'da yaşamıyorum ama hemen hemen her yeri gezdim.

0|1
    0|0
  • bende o keşfetmeyen kardeşler arasındayım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 5 * soruna.Eyüp Sultan , Topkapı Sarayı ve Sultaahmet camisi en sık ziyaret ettiklerim.Haklısın İstanbulda yaşayıpda ecdadımızın mabedlerine gitmeyen dolu gereksiz kalabalık var..

1|1
    0|0
    • teşekkür ediyorum.. elbetteki hırka-i şerif camisii de. fakat aynı zamanda askeri müzede mehter dinlemek ve arkeoloji müzesinide ziyaret etmek gerek..avm ye ayıracak vakit bile olmamalı. okumalı gezmeli öğrenmeli...idrak içinde.

• sultan ahmet camii,eyüp sultan,yere batan sarayı,ayasofya,topkapı sarayı.

0|1
    0|0
  • bilmezler ama beylerbeyi sarayı küçüksu korusu beykoz tarafında çok güzel saraylar var

0|1
    0|0
  • İstanbul'a 9-10 kez gelip giden birisi olarak, Topkapı dışında gezdiğim bir müze yok. Ki saatlerce dolaştığımız halde Hazine'ye bakamadan çıkmak zorunda kalmıştık, çok büyük

0|0
    0|0
  • çoğu yerine gittim ya. bir dolmabahçe ve çırağana, beylerbeyine gidemedim. oralar çok lüks. anca baktım :)

0|0
    0|0
  • müze ve saraylara gitmedim.

ama diğer her semtini gezmişimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...