Çizgi roman okuyanları hangisini okuyorsunuz ayrıca netten legal olarak

netten legal olarak okuyabileceğim site var mı cizgi roman için.

Güncellemeler:
Legal(Yasal) olsun ayrıca cizgi roman okuyanlar yaslarınız kaç?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben manga okuyorum manga türk ten

0|0
    0|0
    • Anladım legal değil mi? korsan felan değil

• yok ücretsiz link yalnız istediğin tarzdan çok farklı olabilir .Bilmiyorum bu iş nasıl oluyor sadece okuyorum işte favorim shingeki no kyojin şimdilik

• Aga e kitaplarda ücretsiz ücretsiz olayı değil legal olacak legal yani yayınlayan kişi , şirket onaylıyacak yayınlanmasında mahsur yokdur izinsiz diye ayrıca bu çizgi romanlar parayla satılmıyor mu normalde senin okudugun yerde ücretsiz kitaplarda paralı ama e kitap ücretsiz anladın mı olayı legal olmuyor öyle korsan oluyor bak mesela bagu.com var orada oyun bozan var o legal cünkü yayınlayan yani cizenler bir zat ücretsiz yayınlıyoruz ve okuyabilirsiniz diyor. Anlatabildim mi simdi olayı legal

Kızlar Ne Diyor 2

• link atamadım xper seviye 4+ olamadığım için

ama sitenin ismi manga vadisi bence kullanışlı bir site :)

0|0
    0|0
    • Tamam teşekkür ederim.

• bilmem.

hangi mangaları okuyosun?

• Bişey okumuyorum daha bir tane çizgi roman okuyrum ben oyunbozan ali diye oda legal sizin dediğiniz yerin yasal(legal) olması lazım kitaplarda falan korsana karsıyım ben e kitapda korsana giriyor sahibinin izni olmadan paylasım oluyor.

• 0|0
    0|0
    • Link acılmıyor :D yanlıs mı attın? :S

• mangafox. kendin bul.

• ok

Erkekler Ne Diyor 1

• biliyorsundur ama ben komikaze yi tercih ederim (:

0|0
    0|0
    • Yok usta bilmiyorum çizgi roman alanında daha yeniyim ben önceden merakım yoktu. Ayırca yapımcılar kendi yayınlıyorsa varsa öyle site verir misin :) ya da sen satın alarak mı okuyorsun?

Yükleniyor...