Bayanlar neden erkekler gibi sakal bıyık bırakır oldu?

Birde yandan güneş vuruyosa kıyametin koptuğu andır.

Bunları da geçtim kollara ne demeli?

sebep üşengeçlik mi nedir?

Güncellemeler:
akşamcılardan da yorum bekliyorum

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• Üşengeçlik filandır.

Kol kılını bende sevmem esasında..

Misal bazı erkeklerin de elleri aşırı derecede tüylü oluyor kötü duruyor azizim.

0|1
    3|0
    • el derken bilekle birleşen yeri ve parmak arkaları mı.kol kılına niye karışıyosun diyen bayan da var

hoş geldin saygılar

• teşekkürler :D

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• kollarda zaten vardı Anadolu hatununun kolunda olur. Yabancılarla karıştırmışsın bizi. Tüysüz gezmenin maliyeti ve acısı hakkında daha çok bilgi sahibi olmanı öneririm.

2|0
    0|1
  • Öyle sakal bıyık bırakmam ama sebepleri şunlar :üşengeçlik,bakımsızlık,tüylerden kurtulurken çekilen acı.

0|1
    0|0
  • üşengeçlik olabilir ama olmaması gerekir bir kadın kendisine bakmalı

0|1
    0|0
  • Bıyık ve sakal üşengeçlik olabilir ve bence çok kötü duruyo kadınlarda (bayan değil kadın!)

Fakat kollardaki tüyleri aldırmak en çok acıyan yermiş ben öyle duymuştum sen dene istersen bir ne kadar acıdığını gör :)

0|1
    0|0
  • yemeğin salçalısı kadının sakallısı makbuldür sanıyorlar o lafı

0|1
    0|0
  • bakmayi ver :D

0|0
    0|0
  • Tamamen üşengeçlik. Bakımlı olan kadınlar tüylerinden kurtuluyor, ama onlar kurtulmaktan üşeniyorlar. Kendilerini öyle daha güzel hissediyorlar. :D

0|0
    0|0
  • hadi yüz tembellikdir ona birşey diyemem iğrenc ötesi evetde kollara ne karşıyorsunuz arkadaşım bir kere alındımı daha çok cıkıyor cin işkence sonrası :/

0|0
    0|0
    • kolunu okşamak öpmek istendiğinde bir an erkeksi hava katmaz mı?

• öff bu soru pek kıllı oldu tamam :/

• olmaması gereken kıl tüy. sende durum ne diye sorsam?

• İnsanların tercihlerine karışılmaz. Bıyık bırakma özgürlüğü diye bisey var.

0|0
    0|0
    • özgürlükle ne alakası var.saygı duymak lazım.ama göze hoş gelmiyor

• küfür mü ettim hakret mi ettim.kezbanı bile kendine yakıştırdın.niye parladın anlamadım.çarparım

• Yoo iltifat ettin abicim. Laf sokup kac.

• üşengeçlik ama kolları alırken çekilen acı cidden çok değişik bir acı :))

0|0
    0|0
    • kadınların en temel şikayeti her zaman acı. acıyacak mı acımasın gibisinden

Erkekler Ne Diyor 6

• ekonomi çok kötü oldugundan kişisel bakıma yapılacak harcama boyutları azaldı , sistem insanları sürekli iş ve ev arasında mekik dokutuyor zamansızlık olabilir

0|1
    0|0
    • ojeye kaşa göze kalem çekmeyi biliyolar ama ne biliyim.bu da ayrı bakış açısı.haklısın

• herkes bunları yapabiliyor anlamı çıkarma tabiki bıyık alma olayı ya ağda ya iple yapıyorlar kendi kendine bunu yapması zor olur , ehh her kaş alıyorum denene kaş aldırılmaz sırf bunun için uzman seçerler . bence hepsi bakımlı ve güzel olmak ister ama ya zevklerini kullanmıyorlar ya da yetersiz imkanlar

• saygılar.çok mantıklı bir cevaptı

• İdris olarak dünyaya gelirken Son anda dünyaya fatma olarak gelince özeniyolar :D

0|1
    0|0
  • O şekilde bile bence çok güzeller..

1|0
    0|0
  • aynen ha bazılarının kolları neredeyse maymun gibi

0|0
    3|1
  • Bazılarının sakalları çok şekil vuruluyor insan :)

0|0
    0|0
  • sarışın kızlarda daha çok belli oluyor he

0|0
    0|0
Yükleniyor...