Ben pırlanta hastasıyım diyen var mı?

Ben pırlantadan hoşlanırım diyen bayan var mı? Erkek arkadaşına bu konuda sürekli baskı yapan kızlardan mısınız?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim için söz konusu diil ısrar .Çünkü benim için pırlanta evlenme teklifini tamamlayan bir hediyedir.

1|1
    0|0
    • Aferim. Ne güzel de kandırmışlar sizi. Eskiden pırlanta mı vardı? Kim çıkartıyor bunları?

• yok ben sadece pirlantanin ne kadar onemsiz oldugunu anlayinca guldum :) demek ki bazilarinin sandigi gibi is yuzukte degilmis

• Delikanlı denen insanlar için altının pırlantanın euronun doların değeri olmaz canım bu işlerde ... iş yürekte

Kızlar Ne Diyor 13

• 9 ay önce sorulmuş bir soru? Hayır hiç pırlantam yok ve eşyanın bir insanı hasta etmesi ve bir insanın bir eşyaya bu kadar değer vermesi bence hastalıktır.

0|0
    0|0
  • elmas seviyorum ne yalan söyleyeyim..üstelik pırlanta tek taş 3500 iken aynı boyutlarda elmas 1000 tl..:)

0|0
    0|0
    • elmas zaten islenmemis hali değil mi pirlantanin?

• Elmasda işlenmiştir. Modeli farklıdır sadece. Açıkladım ama...

• elmasın işlenmemiş halini gördüm gayet iğrenç..

• Türümün son örneklerinden biri olarak değerli taşlardan pek hoşlanmıyorum..Çok fazla takı da kullanan biri değilim..

Küpe belki ya da bir kolye...

0|1
    0|0
  • asla baskı yapmam .. pekte hoşlanmam . ondan daha degerlı taşlar daha özel şeyler var bence .. çokta gereklı degıl yanı

0|0
    0|0
  • pırlanta elmas gibi parlak şeylerin hastasıyımmmmm zümrüt altın falan sevmiyorum offfff pırlantaya asla ama asla hayır diyememmmmm...

0|0
    0|0
    • Platin al, iyidir. Öyle ucuz şeylere dünya kadar servet dökme...

• sev tabi da aldirma zorunlulugu kotu yahu :D tr kosullarinda kazanilanlar belli adamlar nasil alsin pirlantalari?

• işte bende onu diyorum ya almak zorunda değil kimse :) TEK TAŞIMI KENDİM ALDIM TEK BAŞIMA KENDİM TAKTIM GİRMESİNLER HAVAYA huh :)

• hayır :)

yani şöyle pırlanta iy hoş da niye bayılırım imalarında bulunayım :)

0|0
    0|0
  • Değerli taşları severim. Pırlantanın hiç bir özelliği yok ki pahalı olmasından başka.

Sevmem o yüzden.

0|0
    0|0
  • yok sevgiLime hiç pırLanta konusu fiLan açmadım.. açıcağımı da zannetmiyorum.. hemen hemen tüm bayanLar sever ama ben aLtından nefret ediyorum.. daha çok gümüş hastasıyım.. aLtın iLgimi çekmez..

0|0
    0|0
  • hastası degilim ama tabiiki severim :)

0|1
    0|0
  • hastayım valla çoook şıklar

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Evet ben pırlanta hastasıyım o yüzden pırlanta gibi bir erkek buldum hemde en değerlisinden:)

0|0
    0|0
  • kim pırlantayı sevmeski hem güzel hem pahalı bende dahil olmak üzere etrafımdaki hiç bir kadında pırlanta sevmeyen yok..

baskı konusuna gelince orta derce çok fazla üstüne gitmem kendisinin düşünmesi gerekir ben soleyince bi anlamı kalmaz ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pırlanta ucuz bişeydir aslında. Dünyada çokca bulunur ama tekel olduğu için pahalıya satıyorlar. Bide evlenirken pırlanta alınır, barışırken pırlanta alınır gibi kültür oluşturmaya çalışıyor kapitalistler. Yemeyin bu numaraları...

Ben evleneceğim bayana bile pırlanta almayı düşünmüyorum şahsen. Müstakbel eşimin üzerinde öyle ucuz şeylere gerek yok...

Ayrıca afrikada o kanlı elmaslar yüzünden kaç kişinin can verdiğini biliyor musunuz bayanlar? 2 fok öldü diye kürk giymeyenler milyonlarca insanın ölmesine sebep olan pırlantaları ne yüzle takma hevesindeler oda ayrı bir tartışma konusu!

0|1
    0|0
    • elmas ucuza gideni, pirlanta kesimi ve modeli nedeniyle bu kadar degerlidir

• gunde onlarca kesilen pirlanta zaten degersiz olanlari, gercek bir eser istiyorsan uzun zaman aliyor islenisi mucevherin

• O değersiz dediğin taşlar 3000-4000 den satılıyor işte. Anla demek istediğimi. Yoksa kaşıkcı elması kesenleri kast etmiyorum... Kazıklıyorlar milleti resmen.

• Ben bile pırlanta hastasıyım, kadınların olmaması anormal olur bence :)))

0|0
    0|0
  • tum kadinlar pirlantalari ya da ucuz ama zevkli takilari sever... fakat pirlanta al diye sevgilisine baski yapan kiza asla o pirlanta alinmaz :) yahu fiyatlardan haberi var mi acaba!

0|0
    0|0
  • öyle hasta olanlar zaten erkekle parası için evleniyordur zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...