Çok aşık olan erkek hemen unutabilir mi?

beni hala çok sevdiğini söylüyor ama başkasıyla görücü usulu alal acele birazda aile baskısıyla evlenmiş.bir nevi ailesi bir an önce benden ayırmak istemiş.2 senelik ilişkim vardı bana deliler gibi aşıktı. daha sonra ufak bir sebep yuzunden tartışma yaşadık ve 2 ay boyunca hiç konuşmadık daha sonra evlendiğnnı duydum. ve konuşmaya başladık beni hala çok sevdiğini bunun onun için çok zor oldgnu mutsuz oldgnu söylüyor. bana inat evlenmiş.facende hala eski aşka dair şarkılar paylaşıyor.aramızda çok konuşmalar geçti çok acı çektiğini söyledi.bende hala çok seviyorum onu. onunla artık konuşmuyoruz merak ediyorum sizce gerçek midir söyledikleri yoksa gerçekten bir erkek o kadar kısa sürede bir başkasına aşık olabilir mi hemen unutabilir mi?

Güncellemeler:
bana söylediği şey bir daha dünyaya gelebilme şansım olsaydı böyle bir saçmalık yapmaz seni seçerdim

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi iyiymiş,en ufak tartışmada ailesini sözünü dinlemek için sana trip atacak ve sizden ayrılacak ve sonrasında evlenecek ve bunları yaparken siz aklına gelmeyeceksiniz,sonra evlenip sorumluluk alacağı sırada yani eşinin sorumluğu şahsa ağır gelecek ve sizi unutamadığını hiç çekinmeden dile getirecek...

Bence sizi unutmamasının sebebi aşk değil tamamen uçkur meselesi...

Kusuruma bakmayın gerçekler acıdır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir daha dünyaya gelemeyeceğine göre sevgisine sahip çıkmalı ardında gözü yaşlı bir seven bırakmamalıydı bence bu defteri açılmamak üzere kapatmalısın bundan sonra her konuşmanız geçmişi yad etmeniz sizin canınızı yakacaktır ama o evliliğine devam edecek çoluk çocuğa karışınca habersizce sizden uzaklaşacaktır bence yol yakınken unutun

0|0
    0|0
  • çok aşık olma diye bişey olamaz bence. şimdi herkes 1-2 ay çıkıp ayrılıyor sonrada adı aşk oluyor. bana göre bu ilişkiler aşk değil sadece kız arkadaşım olsun erkek arkadaşım olsun hevesidir. GErçekten aşık olan birisi unutamaz unutmaya çalışşada rüyalarına engel olamaz zaten :DD

0|0
    0|0
  • sallıyor bence umdugu gıbı gıtmemıs

0|0
    0|0
  • Unutulmuyor malesef okadar sürede uzun zamanlar gerekiyor kendinle baş başa kalmak gerekiyor bence unutmadı ama sen uzak dur çünkü evli biri

0|0
    0|0
    • bana söylediği şey bir daha dünyaya gelebilme şansım olsaydı böyle bir saçmalık yapmaz seni seçerdim

• Öyle bir şansı yok malesef o hayatının hatasını yapmış sen uzaklaş ondan artık sana karşı birşey hissetmiyorum de .

• Hayatta olmaz benim ne kadar arkadasim varsa ben dahl en az 3 ay sevmeye devam ettik sonra arkadasla unut onu digince unutmus gibi yaptik ama arti2 ay falanda oyle sevdik

0|0
    0|0
  • Unutamaz ...

0|0
    0|0
    • bana söylediği şey bir daha dünyaya gelebilme şansım olsaydı böyle bir saçmalık yapmaz seni seçerdim

• bence yalan söylüyor

0|0
    0|0
  • asla unutmaz kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • kız unutulacak cinsten şeyler yapmışsa :D vakit bile harcamaz

0|0
    0|0
    • ona kötü şeyler yaşatmadım hiçbir zaman o kadar hatalarını yakalamama ragmen yine de arkasında durdum ama son yaptıgı çok saçmaydı ve bardagı taşıran son damlaydı o yuzden inatlaştım.bana söylediği şey bir daha dünyaya gelebilme şansım olsaydı böyle bir saçmalık yapmaz seni seçerdim

• tm işte pişmanlıgını belli etmiş daa ne diye beklersinki

• 1 2 3 kere araya ayrılık girdise o işin gerisi de olmaz ileriside olmaz olan sana ve ona olur

0|0
    0|0
  • Sen onun için o da senin için unutlmaz olacaksınız.Ne yazık ki bu böyle...

0|0
    0|0

• Kendi yaralarımı burada açıkta açmak istemiyorum.Sen gizlisin ancak ben değilim yazamıyorum.Anlıyor musun?İstersen ekle dertleşelim.

• ekleidm

• eve dönüp fifayı açınca oooo

0|0
    0|0
  • aşık olan hele hele erkekse kolay kolay unutmaz inan buna

0|0
    0|0

• o kadın hiç umrumda değil biliyor musun benden haberi varmış sonuçta byle bir işe kalkışmasaydı. bile bile ateşe yürümez bir insan. o ailesi çeksin benim ahımı çok üzdüler beni bu şekilde ayırdılar bizi

• o zaman diyecek laf yokkk

Kızlar Ne Diyor 2

• daha güzeliyle karsılasırsa ewet

0|0
    0|0
  • evlenmiş diyorsun daha ötesi mi var? inat için evlenilir mi bilmiyorum ama bir yandan da eski sevgiliyle heyecan yaşamak istemiş olablir

0|0
    0|0
Yükleniyor...