En sevdiğiniz film repliği nedir?

Link atmadan sözlü olarak yazabilirseniz sevinirim

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• "- Bana oradan bir John versene.

- Jack Daniels diyecektiniz sanirim.

- Sen de onu benim kadar tanisaydin, öyle hitap ederdin."

"Benden önce ölürsen, seni öldürürüm."

”Şeytanın yapmış olduğu en büyük hile, tüm dünyaya yaşamadığına inandırmaktır.”

"Kadınlar tecavüze uğradıklarında ”imdat” diye bağırmamalılar ”yangın” diye bağırmalılar.”imdat” diye bağırırlarsa kimse gitmez ama ”yangın” diye bağırırlarsa herkes gider.”

"Lincoln: Hazır mısın ?

Michael: Hayır, sen ?

Lincoln: Hayır.

Michael: Tamam, gidelim."

"Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım”

1|2
    0|0
    • hepsi çok güzel replikler..büyük ihtimalle hepsini izlemişimdir de şimdi replikten çıkaramadım 3.sü the usual suspects diğerleri neydi

• Supernatural'i ben de bilmiyorum açikcasi. Buldum sadece öyle.

• kadın kokusunu daha geçen hafta izledim nasıl unuttum bu repliği şaşıyorum halbuki sürekli jack daniels içiyor filmde al pacino,the godfather en sevdiğim filmlerdendir ama uzun zaman oldu izleyeli

Kızlar Ne Diyor 6

• Uyku Umurumda degil Leon Ben Aşk Istiyorum Ya Da Ölüm

Léon: The Professional

1|1
    0|0
  • Film değil de dizi repliği var.

House md dizisinde sürekli everybody lies repliği geçiyor. çok mantıklı bir cümle

2|1
    0|0
  • "Korktukça tutsak, umut ettikçe özgürsünüz"

The Shawshank Redemption

1|1
    0|0
  • keep close your friends but closer your enemies... Godfther...

1|1
    0|0
  • ~Bir daha kimsenin sana bir şey yapamayacağını söylemesine izin verme,benim bile.Bir hayalin varsa peşini bırakmamalısın.İnsanlar kendilerinin yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söyler.Bir şeyi istiyorsan peşini bırakma. Git ve al.O kadar.

~Fikirlerin gücüne bizzat şahit oldum. Fikirler adına öldürülen ve fikirleri savunurken ölen insanları gördüm. Yalnız,bir fikri öpemez ona dokunamaz veya onu tutamazsınız. Fikirler kan ağlamaz. Acıyı hissetmezler. Sevmezler.

1|1
    0|0
  • +Bana artık taş kafa demesen?

-Nede olsa sevgiliyiz dimi?

+Görüşürüz.

-Aşk kafa!

bir aşk hikayesi <3

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• keje.. keje.. beni hapiste vurdular keje.. ölmedim.. hastalandım.. bir ciğerimi orda bıraktım, gene ölmedim.. çok dövdüler beni.. kan kustum, ama ölmedim.. yaşadım.. seni bir kez daha görebilmek için yaşadım.. şimdi bana dediler ki; kimse sesini duyamıyormuş.. susmuşsun.. benimle de konuşmayacak mısın keje.. sesini duyamayacak mıyım..?

2|3
    0|0
  • Güzel avrat otu nedir bilirmisin hasanım bak ismi ne kadar manidar GÜZEL AVRAT OTU arsenitle karıştırılınca tadı olmayan bir zehre dönüşür kadınlarda böyledir işte güzeldirler ama yavaş yavaş zehirlerler sanada zehir zerkediliyor farketmiyorsun bile (av mevsimi)

0|1
    0|0
  • Kendine bu kadar güvenme evlat. ne kadar iyi olursan ol, asla dikkatleri üstüne çekme. bu en büyük hatan olur. her zaman küçük görünmek zorundasın. sessiz ol, küçük adam ol. aptalı oyna, istenmeyeni. saf görünen zeki ol. mona lisa'nın eteğindeki el benim. ben bir sürprizim evlat, geldiğimi asla görmezler. sende eksik olan bu.

0|1
    0|0
  • Hayat aldığınız nefes sayısından ibaret değildir nefesini kesen anların toplamıdır.

Will Smith ( Hitch filminden)

1|1
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır, biraz argo gerçi yazmak sıkıntı link

2. dakikadan sonra oluyor olan.

0|1
    0|0
  • it is ok..i*not gonna hurt you !

how to train your dragon dan.

0|1
    0|0
  • Sayamıyacağım kadar replik var ama bir tanesini yazabilirim şimdi ^^

” Tüm umudunuzu kaybetmek özgürlüktür.”

0|1
    0|0
  • You hear me talkin' hillbilly boy? I ain't through with you by a damn sight. I'ma get medieval on your ass..

From Pulp Ficiton

0|1
    0|0
  • "hasta la vista baby" Terminatör

0|2
    0|0
  • lanet olsun

beyazlardan nefret ediyorum

hepsinin canı cehenneme

seni sürtük

0|2
    0|0
  • her insan hayatın yeryüzüne bıraktığı birer yara izidir. /Leyla ile Mecnun/

1|1
    0|0
  • Ağam bu suyun esansı eksiktir

0|1
    0|0
  • nere gidiyong ortağım çarşıyamı

0|1
    0|0
  • bu ses ama bu sessss Allahımm

0|1
    0|0
  • "Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım”

0|1
    0|0
  • diyemedim ya la ! :)

0|1
    0|0
  • "Zırpınma zenin de hozuna gidezek" asdfgh

Anladık Yunanlıları iğrenç göstereceksiniz, bari adam gibi replik yazın asdfg bu ne ya?

1|0
    0|0
  • Acı yok Rocky!

0|0
    0|0
Yükleniyor...