Arkadaşmı sevgilimi ? bir çuval inciri berbat ettim...

4-5 yıllk bir kz arkadasm var. Ama arkads yani. Knka faln hesabı.ewinr giderim babasyla oturp icerim annesi beni cok sever. Yakn zamanda sarıyere piknige gttik. Gece kalcktk. O bn kardesi kuzeni faln. Mangali yaktk rakıyı ictik faln ama onunla bn biraz fazla kacirdk. Gece 2 gbi herkz arabaya yatmya gtti. Onunla bn sahilde kLdk. Üstmze battaniye aldk. Üsümesn dye sarldm ona. Battaniyeyide üstmze cektm. Snra bunda bir farkli hareketlr... elinı göğsüme koydu boynumu oksamya basladi. Hernyse sahilde bzden bska kimse yk sabah günes dogusuna kadr deliler gbi sevistk. Snra askm muhabbtleri basladi. Ama ertesi gün bnim kafam gectkten snra onunla sevgli olamycagmi anladm. tamam cok gzl kz ama olmz yani... bu bole yürümz yapamyz ddim. O gunden beri konsmyorz ewine gtmiyorum asla gorusmyoruz... sizce napmaliym ? Ozellikle kızlar bir el atın şu duruma...

Güncellemeler:
Saolun ya cok yardmcı oldunz walla. Bi bok yedim farkndaym ama bn durumu düzeltme pesindym. Ole bir amacm olsa bn onu götrmk icn 4 yıl beklrmydm... alkollydm fazlasyla. Oda yanasnca oldu olan. Bu durum düzeltilmzmi ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• açıkça söyle o zaman sende

0|0
    0|0
  • 4 buçuk yıl sevgili ol seviş sonra ben yapamam güzel ama olmaz de

işe bak

0|0
    0|0
  • neden istemiyosun ki, neden olmasın yani?

0|0
    0|0
    • Ya aslnda guzel kz gerckten gzel kz. Ama nebilm bugne kadr hc ole bir muhabbetmz olmadi. Okadr kafam gzel olmasa olmazdida. Bugn knka diyp yarn askm demek de olmz nebilm ya bn yapamam. Simdi dicen mala vurmasini biliodn ama... o an hersey farklydi beynimle baska byerm yer degistrmsti. Gercekten cok alkollydm. O da ole. Olan oldu yani...

• sen bilirsin

• Yapacak bişey kalmamış kenks

0|0
    0|0
  • tabiki arkadaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tek bir yolu var karşına alıp konuşmalısın arkanda kırık bir kalp bırakman ileride seni dahada mutsuz eder arkadaşım

0|0
    0|0
    • Aynen. Eskisi gbi olamyz farkndaym en azndan bana nefret duymasn onun pesindeym

• kızlara ne soruyosun arkadaşım delikanlılığa yakışmayacak bişey yapmışsın sıçmışsın sıvamaya çalışıyosun sevişmesini biliyosun sevmesini bilmiyosun sorun sende aklını başına yoksa zor tutunur senin gibiler hayata arkadaşım

0|0
    0|0
  • kız sana farklı umutlar beslemiş en azından deneseydiniz iyi olurdu babası da sana güveniyor demekki buluşmalarınız falan daha kolay olurdu ama napıcan sevgiliyi en iyisi akadaş olmak

0|0
    0|0
    • Sylemk kadr kolay degil agaaa :)

• o zaman sevgili olmayı seç sonuçta 4-5 yıllık bir arkadaşlık var sizin için çok daha kolay olur ilişkiyi devam ettirmek

• niye hep aynı hikaye? ...

0|0
    0|0
  • sen git kızı mik sonra olmaz de.

0|1
    0|0
Yükleniyor...