Django Reinhardt ismini duyan ve ya dinleyen var mı ?

dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gitaristlerinden birisidir. müzikten az da olsa anlayan cevap verirse hoş olur .

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• O yeee, duymaz mıyız? :))

Bir Minor Swing'i vardır, ki tadından yenmez. link

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben müzikten anlamam ama duymuştum ve azıcık dinledim. bende sadece 12 şarkısı var. hatırlattın şimdi tekrar dinliyorum.

0|0
    0|0
    • nereden duydun ?

• eğer istersen woddy allenin yönettiği ve sean peanin oynadığı bir film vardı , Sweet and Lowdown . sean penn bir gitarcı rolünde , 1940lar canlandırılıyor ve idolü django . merak edersen tavsiye ederim . eğlenceli bir film

• not aldım bir ara bakacağım.

• Hayır hiç duymadım. Adını da yazın kumsal gazinolarında dj'lik yapan birinin lakabına benzettim hatta.

0|0
    0|0
  • Dinlemedim..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• amca iyi çalıyo ama pek tanınmaması normal.çok eskilerde kalmış ve de birçoğumuzun sevmediği bi tarzı icra ediyo.

0|0
    0|0
  • Eric Clapton, Eric Johnson, Santana ve Gilmour gibi muhteşem bir quadro varken esamesi okunmaz heralde.

Steve Ray Vaughan felan da cabası.

1|0
    0|0
  • Sadece Tony Iommi'nin idolü olduğunu duymuştum, hakkında fazla bir şey bilmem, bana büyük kayıplarda olduğumu hatırlattın gece gece...

1|0
    0|0
    • tonynin de parmakları eksikti ,djangoda iki parmakla çalardı gitarı vesaire ... bende helal olsun diyeceğim tonye , niye diyeceksin , tahmin etmezdim ama avrupalı insanların altyapısı çok sağlam.

• hiç dinlemedim. tarzı ne? kime göre neye göre iyi gitarist? tekniği mi iyi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...